Affidea: pierwsza pracownia diagnostyczna w galerii handlowej

0
807

Affidea otworzyła nową pracownię diagnostyki obrazowej w Gdańsku, która zlokalizowana została na terenie Galerii Metropolia. Jest to pierwsza placówka Affidea znajdująca się na terenie galerii handlowej.

Galeria Metropolia położna jest w Gdańsku Wrzeszczu, w bezpośrednim sąsiedztwie ważnego węzła przesiadkowego. Galeria posiada bezpośrednie wyjścia na dwa perony dworca Wrzeszcz PKP.

Dzięki swojej lokalizacji i godzinom otwarcia 7 dni w tygodniu pracownia jest łatwo dostępna dla pacjentów.

W placówce został zainstalowany nowoczesny sprzęt – 1.5 Teslowy rezonans magnetyczny oraz 64-rzędowy tomograf komputerowy. W centrum będzie można także skorzystać z konsultacji specjalistycznych oraz pobrań na badania laboratoryjne.

W Gdańsku Affidea prowadzi także pracownię diagnostyczną zlokalizowaną przy ulicy Nowe  Ogrody, gdzie można wykonać badania rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, RTG i USG. Poza tym na Pomorzu działają placówki Affidea – w Gdyni, Kościerzynie, Tczewie i Wejherowie.

W całej Polsce Affidea posiada około 30 placówek, które działają na terenie 9 województw.  Oferuje także badania PET-CT, kardiologię interwencyjną, badania wykonywane za pomocą gamma kamery oraz świadczenia w zakresie radioterapii.

Czytaj więcej: Szczecin: Affidea otworzyła pracownię rezonansu>>>