Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

Archiwum aktualności

Oleśnica: nowa poradnia w ramach NFZ w Centrum Medyczno-Diagnostycznym

W przychodni Centrum Medyczno-Diagnostycznego działającej w Oleśnicy otwarta została nowa poradnia rehabilitacyjna, która oferuje świadczenia finansowane w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Więcej »

World Medica wprowadza nowe specjalności

Centrum Medyczne World Medica z Kołobrzegu rozszerzyło zakres oferowanych usług o konsultacje w zakresie reumatologii oraz alergologii. Świadczenia są komercyjne. Koszt konsultacji specjalisty w Centrum wynosi 120 zł.

Więcej »

Affidea: nowy rezonans w szpitalu w Olszynie

Od stycznia 2018 roku pacjenci z województwa warmińsko-mazurskiego mogą korzystać z nowoczesnego rezonansu magnetycznego zlokalizowanego w olsztyńskim Centrum Diagnostycznym Affidea. 

Więcej »

Chorzów: nowa poradnia w Novia Med

Centrum medyczne Novia Med z Chorzowa otworzyło nową poradnię chirurgiczną. Poradnia oferuje konsultacje specjalistyczne oraz zabiegi chirurgiczne. Świadczenia są komercyjne.

Więcej »

GNS: szpital w Olkuszu zainwestuje 10 mln zł w modernizację

Nowy Szpital w Olkuszu zainwestuje w najbliższych latach 10 mln zł w modernizację. Placówka otrzymała 7,8 mln zł dotacji z funduszy unijnych, między innymi na budowę nowego bloku operacyjnego oraz zakup nowego sprzętu medycznego.  

Więcej »

Katowice: szpital geriatryczny EMC otwiera dom opieki

Od 1 lutego 2018 roku przy Szpitalu Geriatrycznym im. Jana Pawła II w Katowicach rozpoczyna działalność dom opieki. Placówka będzie oferować całodobową opiekę nad osobami starszymi, w ofercie będą pobyty długoterminowe (miesięczne) oraz krótkoterminowe (dobowe). 

Więcej »

Centrum Badań DNA rekomendowane do dofinansowania unijnego

Projekt Centrum Badań DNA Sp. z o.o. znalazł się na liście projektów rekomendowanych do dofinansowania ze środków unijnych. Projekt dotyczy opracowania unikalnych na świecie narzędzi do diagnostyki, monitorowania postępu i personalizacji leczenia pacjentów z rakami głowy i szyi w oparciu o markery we krwi obwodowej (tzw. płynna biopsja).

Więcej »

PZU Zdrowie: przejęcie kolejnej przychodni

PZU Zdrowie przejęło kolejna spółkę medyczną - Centrum Medyczne Św. Łukasza w Częstochowie, które jest największą na lokalnym rynku firmą w zakresie opieki specjalistycznej, współpracującą na co dzień z ponad 100 lekarzami specjalistami.

Więcej »

Swissmed: nowe zabiegi w przychodni w Gdańsku

Dział fizjoterapii przychodni Swissmed, działającej przy ulicy Jaśkowa Dolina 132 w Gdańsku, wprowadził nowe zabiegi w zakresie rehabilitacji, wykonywane przy użyciu fali uderzeniowej. Zabiegi są komercyjne.

Więcej »

Katowice: działa już blok operacyjny w szpitalu GeoMedical

W styczniu 2018 roku w szpitalu GeoMedical w Katowicach został uruchomiony jeden z najnowocześniejszych bloków operacyjnych w regionie. Przeprowadzono już pierwsze zabiegi. Świadczenia są komercyjne. 

Więcej »