Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

Archiwum aktualności

Radomskie Centrum Onkologii realizuje program profilaktyczny

Radomskie Centrum Onkologii we współpracy z Mazowieckim Szpitalem Bródnowskim w Warszawie oraz Mazowieckim Porozumieniem Pracodawców Ochrony Zdrowia realizuje program profilaktyczny dotyczący wczesnego wykrywania nowotworów głowy i szyi.

Więcej »

Wrocław: Dialab partnerem „Dni Seniora”

Firma Dialab, prowadząca placówki diagnostyki laboratoryjnej na Dolnym Śląsku, jest partnerem wrocławskich „Dni Seniora”. W ramach akcji będzie oferować badania diagnostyczne dla seniorów w niższej cenie.

Więcej »

Warszawa: Enel-Med otwiera nowy oddział

14 września 2017 roku Centrum Medyczne Enel-Med otwiera nowy oddział, zlokalizowany w Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce. Placówka będzie oferować konsultacje specjalistyczne oraz rehabilitację i leczenie stomatologiczne.

Więcej »

Kraków: nowa placówka Lux Med otwarta

11 września 2017 roku Lux Med otworzył nową placówkę zlokalizowaną w Krakowie. Przychodnia mieści się przy ulicy Jasnogórskiej 11. Oferuje konsultacje specjalistyczne i badania diagnostyczne.

Więcej »

Poznań: rehabilitacja kardiologiczna w CenterMed

Przychodnia CenterMed Poznań wprowadziła do swojej oferty rehabilitację ogólnoustrojową oraz rehabilitację kardiologiczną finansowaną w ramach środków z Narodowego Funduszu Zdrowia. 

Więcej »

Lux Med: panel o telemedycynie podczas Forum Ekonomicznego

Grupa Lux Med i firma doradcza EY zorganizowały w ramach Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, które odbyło się od 5 do 7 września 2017 roku,  panel pod tytułem "Telemedycyna - opieka medyczna dalej czy bliżej Pacjenta?"

Więcej »

Krynica: Pracodawcy Medycyny Prywatnej na temat efektywności w ochronie zdrowia

Podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, które odbywało się od 5 do 7 września 2017 roku, Pracodawcy Medycyny Prywatnej i Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych byli organizatorami panelu "Efektywność w ochronie zdrowia - dokąd zmierza legislacja?".

Więcej »

Rzeszów: nowe pakiety badań w CM Medyk

Centrum Medyczne Medyk z Rzeszowa wprowadziło do swojej oferty nowe pakiety badań przeglądowych, których celem jest zapobieganie chorobom poprzez kontrolowanie czynników ryzyka. Pakiety przeznaczone są dla osób w wieku 30, 40, 50 i 60 lat. 

Więcej »

Katowice: certyfikat ISO dla szpitala Bonifratrów

Szpital Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów z Katowic otrzymał certyfikat systemu  zarządzania jakością dla normy ISO 9001:2015 na kolejne 3 lata. W lipcu 2017 roku szpital poddał się auditowi recertyfikacyjnemu, który został przeprowadzony przez zespół akredytowanej jednostki certyfikacyjnej TUV NORD Polska Sp. z o.o.

Więcej »

EMC: Szpital Św. Anny w Piasecznie poszerza zakres usług

Szpital Św. Anny w Piasecznie, należący do sieci EMC, poinformował o rozszerzeniu zakresu oferowanych usług o leczenie żylaków kończyn dolnych. W tym celu placówka rozpoczęła współpracę ze specjalistą chirurgii ogólnej i flebologiem.

Więcej »