Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

Archiwum aktualności

Kraków: oddział Szpitala Bonifratrów po modernizacji

Pod koniec października 2017 roku do użytku po modernizacji został oddany oddział chirurgii ogólnej i onkologicznej Szpitala Zakonu Bonifratrów im. Jana Grandego w Krakowie. Pomieszczenia przeszły kompleksową modernizację, powstały bezpieczne wnętrza, jasne sale chorych z łazienkami, wyposażone w systemy przywołania. 

Więcej »

Telemedycyna Polska: współpraca ze spółką Medicover

Zarząd spółki Telemedycyna Polska S.A. poinformował, że rozpoczął współpracę ze spółką Medicover sp. z o.o. Współpraca dotyczy wykonywania przez Telemedycynę zdalnych opisów badań EKG na rzecz Medicovera. 

Więcej »

Carolina Medical Center partnerem Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie

Carolina Medical Center została partnerem Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. W ramach współpracy utworzony został kierunek - trener przygotowania motorycznego. Specjaliści Carolina Medical Center poprowadzą wykłady, kursy instruktorskie i trenerskie.

Więcej »

Vitalabo: nowy punkt pobrań w Wielkopolsce

7 listopada 2017 roku otwarty został nowy punkt pobrań Laboratoriów Medycznych Vitalabo. Placówka zlokalizowana jest w Czerniejewie, w województwie wielkopolskim, przy ulicy Pałacowej 40, w przychodni zespołu lekarza rodzinnego Novamed.

Więcej »

Synevo: nowa placówka w Chrzanowie

Laboratoria Medyczne Synevo otworzyły nowy punkt pobrań zlokalizowany w Chrzanowie (w województwie małopolskim). Punkt działa przy ulicy Piastowskiej 15, na osiedlu bloków mieszkalnych.

Więcej »

Unia Bracka: komercyjna opieka wieczorna i świąteczna

Placówki Unii Brackiej w Gliwicach i Bytomiu wprowadziły od 1 listopada 2017 roku komercyjne świadczenia w ramach wieczornej i nocnej opieki zdrowotnej. Świadczenia są dostępne w dni powszednie w godzinach od 18 do 21, a w weekend i dni świąteczne – od 9 do 13.

Więcej »

Enel-Med: trzeci oddział we Wrocławiu otwarty

Centrum Medyczne Enel-Med otworzyło trzeci oddział we Wrocławiu. Oddział Szczytnicka zlokalizowany jest w budynku Green2Day w centrum Wrocławia, przy ulicy Szczytnickiej 11.

Więcej »

GNS: będzie modernizacja SOR-u w szpitalu w Świebodzinie

Szpitalny Oddział Ratunkowy w placówce w Świebodzinie, należącej do Grupy Nowy Szpital, zostanie zmodernizowany i wyposażony w nowy sprzęt. Placówka otrzyma na ten cel 2 mln zł wsparcia z Ministerstwa Zdrowia.

Więcej »

Poznań: Lecznica Certus opiekuje się pracownikami Izby Administracji Skarbowej

Prywatna Lecznica Certus z Poznania objęła opieką medyczną pracowników i funkcjonariuszy Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu. Umowa na badania pracownicze została zawarta na okres od 1 listopada 2017 roku do 31 grudnia 2018 roku. Wartość zamówienia to prawie 550 tys. zł.

Więcej »

Kielce: nowe usługi w CM Omega

Centrum Medyczne Omega z Kielc, które od roku prowadzi nową placówkę w Galerii Echo,  wprowadziło nowe zabiegi rehabilitacyjne wykonywane za pomocą aparatu do terapii falą uderzeniową.

Więcej »