Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

Archiwum aktualności

Warszawa: nowe świadczenia w Centrum Medycznym Arka

Centrum Medyczne Arka z Warszawy otworzyło nową poradnię ortoptyczno – pleoptyczną, która oferuje  diagnostykę i leczenie zeza i zaburzeń widzenia obuocznego. Poradnia powstała w związku za potrzebowaniem na takie usługi. 

Więcej »

Wrocław: konsultacje farmaceutyczne w Przychodni Vita

Vita Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Stomatologów z Wrocławia otworzyła aptekę, która oprócz sprzedaży leków oferuje także konsultacje farmaceutyczne oraz konsultacje zielarskie.

Więcej »

Gdańsk: badanie USG z kontrastem w CM Diagnoson

Centrum Medyczne Diagnoson z Gdańska jako pierwsze w Polsce wprowadziło do swojej oferty badania USG z kontrastem dożylnym Sonovue. Dotychczas podobne badania były wykonywane w pojedynczych ośrodkach akademickich w ramach programów klinicznych. 

Więcej »

Wrocław: punkt pobrań Dialab w większej lokalizacji

Punkt pobrań sieci Dialab, działający dotychczas we Wrocławiu przy ulicy Rajskiej, w przychodni Mama i ja, został przeniesionych do placówki przy ulicy Kamiennogórskiej 10. Punkt mieści się obecnie w Centrum Medycznym Zdrowia Kobieta.

Więcej »

Toruń: nowoczesna metoda korekcji wady wzroku w Szpitalu Matopat

Szpital Matopat z Torunia wprowadził do swojej oferty nowoczesne zabiegi laserowej korekcji wady wzroku minimalnie inwazyjną, bezpłatkową techniką SMILE. Zabiegi są komercyjne.

Więcej »

PZU Zdrowie: współpraca z siecią klubów fitness

PZU Zdrowie rozpoczęło współpracę z siecią Calypso Fitness. W klubach Calypso Fitness na terenie całej Polski sprzedawane są karty FIT Plus, których posiadacze mogą skorzystać między innymi z prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie.

Więcej »

Arion Szpitale: poradnia rehabilitacyjna w Biłgoraju

Od początku grudnia 2017 roku w przychodni specjalistycznej Arion Szpitale sp. z o.o. Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju funkcjonuje poradnia rehabilitacyjna, która oferują świadczenia w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Więcej »

Lux Med: nowy rezonans magnetyczny w Mielcu

Pracownia Lux Med Diagnostyka, działająca w Szpitalu Powiatowym w Mielcu została wyposażona 7 grudnia 2017 roku w nowoczesny aparat rezonansu magnetycznego. Pacjenci mogą wykonać badanie w ciągu 48 godzin od zgłoszenia się do rejestracji. 

Więcej »

Dyrektor Pionu Opieki Szpitalnej Lux Med członkiem komisji PKOl

Marcin Kulpa, Dyrektor Pionu Opieki Szpitalnej Grupy Lux Med oraz członek Rady Nadzorczej Sport Medica S.A., Carolina Medical Center,  został nowym członkiem Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Więcej »

MEDI-system poszerza sieć domów opieki

30 listopada 2017 roku do sieci domów opieki MEDI-system dołączyła Ostoya w podwarszawskich Starych Babicach. Zakup placówki jest elementem realizacji strategii rozwoju MEDI-system, która zakłada przejmowanie istniejących domów opieki, zlokalizowanych w centrach lub w pobliżu największych polskich miast.

Więcej »