Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

Archiwum aktualności

Nowe świadczenia w Centrum Medycznym Bimed

Centrum Medyczne Bimed z Mszczonowa (województwo mazowieckie, powiat żyrardowski) rozszerzyło zakres oferowanych usług o konsultacje kolejnego specjalisty – chirurga dziecięcego, a dostępne badania diagnostyczne – o wykonanie badania pantomograficznego.

Więcej »

Wrocław: nowa placówka Centrum Medycznego Ginemedica

Centrum Medyczne Ginemedica z Wrocławia otworzyło nową placówkę, zlokalizowaną przy ulicy Podwale 83, w budynku OVO. Placówka oferuje konsultacje specjalistyczne i zabiegi w zakresie medycyny estetycznej. 

Więcej »

Polski Kompas 2017 dla PZU Zdrowie

PZU Zdrowie zostało laureatem prestiżowej nagrody Polski Kompas 2017. Jest to wyróżnienie dla osób i instytucji, które szczególnie przyczyniły się do rozwoju krajowej gospodarki w ostatnich latach. Nagrody wręczono podczas inauguracji trzeciego wydania „Polskiego Kompasu. Rocznika instytucji finansowych i spółek akcyjnych” przygotowywanego przez redakcję Gazety Bankowej. 

Więcej »

Gdynia: niższy kontakt z NFZ dla CM Dąbrowa-Dąbrówka

Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka z Gdyni od października 2017 roku wykonuje zabiegi w trybie jednego dnia wyłącznie w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Placówka poinformowała także o zmniejszeniu wartości umowy z NFZ na te świadczenia. 

Więcej »

Nowa przychodnia POZ w Krynce

Centrum Medyczno-Diagnostyczne z Siedlec otworzyło nową przychodnię zdrowia w miejscowości Krynka, w gminie Łuków, w północno-zachodniej części województwa lubelskiego. Placówka rozpoczęła działalność 1 października 2017 roku.

Więcej »

Carolina Medical Center Partnerem Medycznym Polskiego Związku Pływackiego

Carolina Medical Center, klinika ortopedii i medycyny sportowej z Warszawy, podpisała umowę partnerską z Polskim Związkiem Pływackim, na podstawie której zawodnicy zrzeszeni w PZP będą mieli dostęp do wysoko specjalistycznych usług medycznych oferowanych przez placówkę.

Więcej »

Opole: połączenie spółki Medicus z PZU Zdrowie

Medicus w Opolu sp. z o.o. poinformował o planach połączenia ze spółką PZU Zdrowia S.A. Połączenie ma nastąpić poprzez przejęcie spółki przez PZU Zdrowie. Jedynym wspólnikiem spółki przejmowanej jest PZU Zdrowie. 

Więcej »

Radomskie Centrum Onkologii: badania nowoczesnym nasofiberoskopem

Radomskim Centrum Onkologii oferuje badanie diagnostyczne za pomocą nowoczesnego urządzenia - nasofiberoskop z funkcją NBI (Narrow Band Imaging),  które pozwala na wykrycie bardzo wczesnych zmian nowotworowych. Badania wykonywane są w ramach programu profilaktycznego.

Więcej »

NZOZ Intermed z tytułem Efektywna Firma 2016

NZOZ Intermed z Gryfina z otrzymał tytuł Efektywna Firma 2016. Wyróżnienie przyznał Instytut Europejskiego Biznesu, który we wrześniu 2017 roku zbadał wyniki finansowe tysięcy polskich przedsiębiorstw.

Więcej »

SLA: nowy punkt pobrań w Katowicach

Sieć Śląskie Laboratoria Analityczne otworzyła nowy punkt pobrań zlokalizowany w Katowicach. Placówka znajduje się w budynku nowo otwartej Przychodni Specjalistycznej Medica Brynów. Jest to piąty punkt pobrań ŚLA w tym mieście.

Więcej »