Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

Archiwum aktualności

Medicover rozwija działalność e-commerce

MediStore to pierwszy w Polsce internetowy sklep medyczny z kompleksową ofertą usług i pakietów dla pacjentów. Serwis, wdrożony w 2015 roku przez Medicover Polska we współpracy z Divante z Grupy OEX, obecnie zyskał nowe oblicze.

Więcej »

Kraków: nowa poradnia w CM Diamed

Centrum Medyczne Diamed z Krakowa otworzyło nowa poradnię alergologiczną. Świadczenia poradni skierowane są zarówno do dorosłych jak i dzieci. Konsultacje w poradni są komercyjne.

Więcej »

Poddębice: rehabilitacja kardiologiczna w NZOZ Moż-Med

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej  Moż-Med z Poddębic (województwo łódzkie) realizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, dotyczący rehabilitacji kardiologicznej.

Więcej »

Włocławek: nowa poradnia w Centrum Barska

W Centrum Diagnostyczno-Leczniczym Barska we Włocławku w listopadzie 2017 roku rozpoczęła działalność poradnia zdrowia psychicznego. Konsultacje oferowane w poradni są komercyjne, koszt wizyty wynosi 150 zł.

Więcej »

Tomma realizuje politykę zintegrowanego systemu zarządzania

Tomma Diagnostyka Obrazowa S.A. przyjęła Politykę Zintegrowanego Systemu Zarządzania według norm: PN-EN ISO 9001:2009 oraz PN-EN ISO 14001:2005. Spółka zadeklarowała doskonalenie Systemu i zapewnienie zgodności działania  z przepisami prawnymi.

Więcej »

Białystok: nowe świadczenia w FCMed

Familijne Centrum Medyczne z Białegostoku zaoferowało nową usługę - rehabilitację w domu pacjenta. Świadczenia są komercyjne. Placówka posiada również kontrakt z NFZ na świadczenia w zakresie lekarskiej ambulatoryjnej opieki rehabilitacyjnej oraz fizjoterapii ambulatoryjnej.

Więcej »

Częstochowa: nowy specjalista w CM Klara

Centrum Medyczne  Klara z Częstochowy rozszerzyło zakres usług o konsultacje psychoonkologa. Konsultacje są komercyjne, koszt konsultacji to 100 zł.  Psychoonkologia jest dziedziną nauki wyrosłą na styku psychologii z onkologią i opiera się na założeniu ścisłego związku pomiędzy psychiką a kondycją fizyczną organizmu. 

Więcej »

Nowa usługa w Medicover: konsultacja z farmaceutą

Od 28 listopada 2017 roku na terenie Centrum Medicover Jerozolimskie w Warszawie rozpoczął działalność bezpłatny punkt konsultacyjny, w którym można zasięgnąć porady farmaceuty. Konsultacja z farmaceutą ma dopełniać oferowany przez Medicover kompleksowy program opieki zdrowotnej. 

Więcej »

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych działa od 15 lat

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych obchodzi w 2017 roku 15-lecie działalności. Organizacja skupia 103 podmioty lecznicze, zarządzające 180 szpitalami. 1 grudnia 2017 roku OSSP zorganizowało z okazji jubileuszu debatę, której tematem była sytuacja prywatnych szpitali w systemie ochrony zdrowia.

Więcej »

Synlab: nowa placówka w Pruszkowie

Sieć placówek diagnostyki laboratoryjnej Synlab otworzyła nowy punt pobrań w Pruszkowie, koło Warszawy. Punkt działa w Centrum Medycznym Klinika Balsam, przy ulicy Powstańców. 

Więcej »