Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

Archiwum aktualności

Swissmed: kontrakt z NFZ na leczenie szpitalne

Swissmed Centrum Zdrowia S.A.  zawarł umowę z pomorskim oddziałem Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącą udzielania świadczeń szpitalnych w zakresie okulistyki.

Więcej »

Słynna położna w zespole Szpitala Medicover

Najsłynniejsza położna w Polsce, ekspertka z ponad 30-letnim doświadczeniem - Jeannette Kalyta dołączyła do zespołu specjalistów oddziału ginekologii i położnictwa Szpitala Medicover. 

Więcej »

MEDI-system: bezpłatne warsztaty dla opiekunów

Spółka MEDI-system, prowadząca sieć placówek opiekuńczo-rehabilitacyjnych, po raz kolejny organizuje bezpłatne warsztaty dla opiekunów domowych osób niesamodzielnych. W październiku 2017 odbędą się one w Konstancinie-Jeziornej w ośrodku Konstancja, w Majdanie w ośrodku Marianna oraz w Warszawie, w ośrodku Mazovia.

Więcej »

Affidea: szkolenia w zakresie komunikacji z pacjentem

Affidea rozpoczęła we wrześniu 2017 roku projekt Affinity, którego założeniem jest, że „pacjent jest w centrum uwagi”. Polska, zaraz po Węgrzech jest drugim krajem, w którym jest realizowany ten międzynarodowy projekt. 

Więcej »

CM Karpacz: poradnia rehabilitacyjna w ramach NFZ

W Centrum Medycznym Karpacz od 2 października 2017 roku rozpoczęła działalność poradnia rehabilitacyjna, która oferuje świadczenia finansowane w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Więcej »

Grupa Lux Med nominowana do „Złotych Laurów”

Grupa Lux Med została nominowana do nagrody Złotych Laurów "Super Biznesu" w kategorii Zdrowie i Medycyna. Złote Laury "Super Biznesu" to nagrody przyznawane za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce.

Więcej »

Enel-Med: nowa placówka w Tarnowie Podgórnym

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. otworzyło kolejną placówkę w województwie wielkopolskim. Placówka jest zlokalizowana w Tarnowie Podgórnym koło Poznania, w ośrodku sportowo-rekreacyjnym Tarnowskie Termy. 

Więcej »

Płock: CM Medic Park rozwija usługi dla dzieci

Centrum Medyczne Medic Park z Płocka, zgodnie z sygnalizowanymi potrzebami pacjentów, tworzy strefę Medic Park Dla Dzieci. Placówka dysponuje obecnie czternastoma poradniami dziecięcymi.

Więcej »

Genomed: umowa z Państwowym Instytutem Weterynaryjnym

Spółka Genomed S.A. 10 października 2017 roku podpisała umowę z Państwowym Instytutem Weterynaryjnym - Państwowym Instytutem Badawczym (PIWet-PIB) z siedzibą w Puławach, której przedmiotem jest sukcesywne świadczenie usług sekwencjonowania DNA i produktów PCR. 

Więcej »

Poznań: Lecznica Certus otworzyła Centrum Leczenia Niepłodności

W Prywatnej Lecznicy Certus z Poznania uruchomione zostało Centrum Leczenia Niepłodności. Centrum zapewnia możliwość kompleksowej diagnostyki oraz dostęp do specjalistów.

Więcej »