Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

Archiwum aktualności

Gorzów Wlkp: w Medi-Raj powstało nowe centrum stomatologiczne

W Centrum Medycznym Medi-Raj w Gorzowie Wielkopolskim otwarte zostało nowe Specjalistyczne Centrum Stomatologiczno-Periodontologiczne " Dental Expert", oferujące leczenie periodontologiczne, jako jedyne w województwie lubuskim, w ramach NFZ. 

Więcej »

CKR organizatorem sympozjum na temat rehabilitacji

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji z Konstancina-Jeziornej organizuje sympozjum, którego tematem będzie rehabilitacja w powikłaniach wybranych chorób metabolicznych. Pracodawcy Medycyny Prywatnej objęli przedsięwzięcie swoim patronatem.

Więcej »

Fundacja Hospicjum Onkologiczne realizuje międzynarodowy program

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa z Warszawy od 2015 roku realizuje program „Pola Nadziei”. Właśnie rozpoczęła się trzecia edycja tego programu, którego celem jest pozyskiwanie środków na rzecz potrzebujących oraz propagowanie wśród dzieci i młodzieży idei niesienia bezinteresownej pomocy.

Więcej »

Częstochowa: nowa poradnia w centrum Artmedik

Śląskie Centrum Medyczne Artmedik z Częstochowy otworzyło nową poradnię – endokrynologiczną. Centrum działa od marca 2017 roku i oferuje konsultacje specjalistyczne. Świadczenia placówki są komercyjne.

Więcej »

Warszawa: nowy pakiet badań w Carolina Medical Center

Carolina Medical Center z Warszawy wprowadziła do swojej oferty nowy pakiet badań, dotyczący bilansu ortopedycznego dziecka. Pakiet zawiera badania, dzięki którym postawa dziecka poddana jest kompleksowej ocenie. 

Więcej »

Pułtusk: nowy sprzęt w szpitalu Gajda Med

Szpital Powiatowy Gajda Med w Pułtusku kupił nowy sprzęt dla oddziału ginekologiczno-położniczego - nowoczesny aparat kardiotokograf (KTG) służący do monitorowania ciąży pojedynczej lub bliźniaczej. Badanie przeprowadzane jest w ramach intensywnej opieki przedporodowej. 

Więcej »

Bełchatów: MegaMed realizuje program edukacyjny

MegaMed z Bełchatowa rozpoczął realizację bezpłatnych badań laboratoryjnych i konsultacji dietetyka w ramach II Edycji Projektu z zakresu edukacji ekologicznej „ZDROWOgram-Jestem eko” finansowanych przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie. 

Więcej »

Warszawa: nowe zabiegi w Akademickim Centrum Medycznym

Akademickie Centrum Medyczne z Warszawy wprowadziło do swojej oferty nowy zabieg - trening EEG Biofeedback. Jest to metoda terapeutyczna, która zwiększa skuteczność funkcjonowania mózgu.

Więcej »

Diagnostyka: kilkadziesiąt nowych punktów pobrań

Ogólnopolska Sieć Laboratoriów Medycznych Diagnostyka otworzyła w ciągu ostatnich trzech miesięcy 26 punktów pobrań, które zlokalizowane są w dziesięciu województwach: wielkopolskim, pomorskim, lubuskim, zachodniopomorskim, dolnośląskim, kujawsko-pomorskim, podkarpackim, świętokrzyskim, śląskim i łódzkim.

Więcej »

Śląskie Laboratoria Analityczne: nowa placówka w Lublińcu

Śląskie Laboratoria Analityczne otworzyły 5 października 2017 roku nowy punkt pobrań w Lublińcu. Placówka zlokalizowana jest w budynku NZOZ Medlife Specjalistyczne Poradnie i Gabinety Medyczne, przy ulicy Opolskiej 1. Jest to pierwszy punkt pobrań sieci SLA w tym mieście.

Więcej »