Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

Archiwum aktualności

GNS: szpital w Świebodzinie z kontraktem na oddział neurologiczny

Nowy Szpital w Świebodzinie otrzymał kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na prowadzenie oddziału neurologicznego z pododdziałem udarowym. Oddział w ramach umowy z NFZ zacznie przyjmować pacjentów od 9 października 2017 roku. 

Więcej »

Łódź: nowy specjalista w Primus Medicus

Chojeńskie Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne Primus Medicus z Łodzi rozszerzyło zakres oferowanych usług o konsultacje w zakresie psychologii sportu. Poradnia psychologiczna działa w tej placówce od marca 2017 roku.

Więcej »

Tomma: nowa pracownia diagnostyczna w Częstochowie

Spółka Tomma Diagnostyka Obrazowa otworzyła nową pracownię rezonansu magnetycznego w Częstochowie. Pracownia działa w  Centrum Medycznym Klara, przy ulicy Wały Generała Józefa Dwernickiego 43/45.

Więcej »

GNS: nowa poradnia w szpitalu w Szprotawie

W Nowym Szpitalu w Szprotawie 1 października 2017 roku ruszyła poradnia rehabilitacyjna. Placówka wygrała konkurs na prowadzenie poradni ogłoszony przez Narodowy Fundusz Zdrowia. 

Więcej »

Diaklin: nowy punkt pobrań w Oświęcimiu

Diaklin, prowadzący sieć placówek laboratoryjnych na terenie Śląska, otworzył nowy punkt pobrań w Oświęcimiu. Placówka mieści się przy ulicy Chemików 1b, na parterze budynku. Materiał do badań dostarczany jest do laboratorium na trzecim piętrze tego samego budynku.

Więcej »

Synlab: nowy punkt pobrań w Warszawie

Sieć placówek diagnostyki laboratoryjnej Synlab otworzyła nowy punt pobrań w Warszawie. Placówka zlokalizowana jest w Przychodni „Duomed” na Mokotowie, przy ulicy Rolnej, w okolicy stacji „Metro Wilanowska”.

Więcej »

Warszawa: nowa soczewka wewnątrzgałkowa dostępna w Szpitalu Mavit

W Szpitalu Specjalistycznym Centrum Medycznego Mavit w Warszawie, jako jednym z niewielu ośrodków w Polsce, proponowana jest najnowocześniejsza wewnątrzgałkowa soczewka multifokalna drugiej generacji – AcrySof® IQ PanOptix® Toric – do wszczepiania podczas operacji usunięcia zaćmy. 

Więcej »

Nadmorskie Centrum Medyczne: zabiegi usunięcia zaćmy w ramach NFZ

Nadmorskie Centrum Medyczne z Gdańska poinformowało, że oferuje zabiegi usunięcia zaćmy z wszczepieniem soczewki – bez kolejki i  bez oczekiwania, które są finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. 

Więcej »

CM Bimed: nowe usługi

Centrum Medyczne Bimed z Mszczonowa (województwo mazowieckie, powiat żyrardowski) od września 2017 roku oferuje usługi fizjoterapeuty dziecięcego, pulmonologa a także aktywny trening sensoryczny Forbrain, wpływający na poprawę mowy, pamięci, uwagi oraz na doskonalenie techniki czytania.

Więcej »

Gdańsk: nowe świadczenia w CM Diagnoson

Centrum medyczne Diagnoson z Gdańska otworzyło nową poradnię – onkologiczną. Nowa poradnia oferuje konsultacje komercyjne, koszt wizyty to 140 zł. Kilka miesięcy temu centrum nawiązało współpracę z nowo powstałą przychodnią specjalizującą się w diagnostyce i leczeniu osteoporozy. 

Więcej »