Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

Archiwum aktualności

RCO: Akademia Onkologiczna dla pacjentów i lekarzy

Radomskie Centrum Onkologii od dwóch lat organizuje wykłady Akademii Onkologicznej dla pacjentów oraz dla lekarzy. W ostatnich spotkaniach -  27 listopada i 29 listopada 2017 uczestniczyło kilkadziesiąt osób z Radomia i okolic.

Więcej »

Warszawa: nowe usługi w przychodni Amodent

Od października 2017 roku w przychodni Amodent przy ulicy Skoroszewskiej 7 w Warszawie jest dostępne pomieszczenie do hydroterapii. Pacjenci placówki mogą korzystać z kąpieli wirowych kończyn górnych oraz dolnych na najnowocześniejszym sprzęcie. 

Więcej »

Helimed: nagroda za jakość i innowacyjność

Spółka Helimed otrzymała nagrodę Najwyższa Jakość Quality International 2017. Program Najwyższa Jakość QI od 11 lat wspiera i inicjuje projakościowe postawy w firmach i instytucjach w naszym kraju.

Więcej »

Puławy: komercyjne badania cytologiczne w CM Internus

Centrum Medyczne Internus z Puław wprowadziło możliwość wykonania badania cytologicznego komercyjne, bez konieczności wizyty u lekarza ginekologa. Placówka oferuje takie badanie jako jedyna w regionie. 

Więcej »

Łódź: lekarz rodzinny w Blue Medica także w soboty

Przychodnia Blue Medica z Łodzi wprowadza od 2 grudnia 2017 roku wizyty u lekarza pierwszego kontaktu, finansowane w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, także w soboty.

Więcej »

Zielona Góra: operacje z użyciem mikroskopu w CM Aldemed

W Centrum Medycznym Aldemed w Zielonej Górze wykonywane są zabiegi dyskopatii lędźwiowej. 28 listopada 2017 roku po raz pierwszy zabiegi były wykonywane z użyciem mikroskopu operacyjnego.

Więcej »

Warszawa: Centrum Medyczne Bonifratrów szuka partnerów do realizacji projektu

Centrum Medyczne Bonifratrów działające w Warszawie poszukuje partnerów do realizacji projektu dotyczącego  wdrażania programów wczesnego wykrywania wad rozwojowych i rehabilitacji dzieci zagrożonych niepełnosprawnością i niepełnosprawnych.

Więcej »

Bydgoszcz: CM Gizińsy bez kontraktu na endokrynologię

Centrum Medyczne Gizińscy z Bydgoszczy od 1 stycznia 2018 roku nie będzie posiadało kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenia oferowane przez poradnię endokrynologiczną. 

Więcej »

Akredytacja CMJ dla Centrum Medycznego Karpacz

Centrum Medyczne Karpacz po raz kolejny uzyskało akredytację Ministra Zdrowia, która potwierdza spełnienie przez placówkę standardów jakości obowiązujących w lecznictwie szpitalnym.

Więcej »

Gdynia: nowe usługi w Clinica Medica

Clinica Medica z Gdyni rozszerzyła zakres oferowanych usług o konsultacje w zakresie geriatrii. Konsultacje są komercyjne, koszt wizyty wynosi 150 zł. Geriatra przyjmuje w placówce zlokalizowanej przy ulicy Mireckiego.

 

Więcej »