Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

Archiwum aktualności

Szpital Bonifratrów w Łodzi: rehabilitacja kardiologiczna w ramach programu UE

Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Bożego w Łodzi realizuje projekt dotyczący rehabilitacji kardiologicznej, dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Więcej »

CM Gamma: przedłużenie umowy z Onico Warszawa

Centrum Medyczne Gamma przedłużyło kolejną umowę sponsorską i w nadchodzącym sezonie ponownie zadba o zdrowie stołecznych siatkarzy. W ramach nowej umowy siatkarze Onico Warszawa zostaną objęci kompleksową opieką medyczną. 

Więcej »

Lublin: nowa placówka CenterMed

W październiku 2017 roku zostanie otwarta nowa przychodnia studencka CenterMed, zlokalizowana w Domu Studenta nr 4 przy ulicy  Nadbystrzyckiej 42 w Lublinie.

Więcej »

Rzeszów: komercyjna nocna i świąteczna opieka w CM Medyk

Centrum Medyczne Medyk z Rzeszowa uruchomiło od 1 października 2017 roku prywatną stacjonarną i wyjazdową opiekę lekarską dla dzieci i dorosłych, która funkcjonuje w nocy i w święta w budynku przy ulicy Szopena 1.

Więcej »

Enel-Med: wzrost przychodów w I półroczu 2017

Pierwsze półrocze 2017 roku to dla Centrum Medycznego kontynuacja wzrostu przychodów. W okresie tym przychody Grupy Kapitałowej Centrum Medyczne Enel-Med wyniosły 155,8 mln zł, czyli o 16 procent więcej niż w analogicznym okresie roku 2016. 

Więcej »

Lase-Med: połączenie ze spółką One More Level

Spółka Laser-Med. S.A. poinformowała o podpisaniu ze spółką One More Level S.A. planu połączenia obu podmiotów. Połączenie nastąpi poprzez przejęcie spółki One More Level przez Laser Med.

Więcej »

Voxel nie kupił spółki Rode-Med

Voxel S.A. poinformował, że nie została zawarta umowa zakupu spółki Rode-Med S.A. 29 sierpnia 2017 podpisano drugi aneks do  przedwstępnej umowy sprzedaży, który po raz kolejny przesuwał termin zakupu, tym razem na 29 września 2017.

Więcej »

Lux Med ze Złotym Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2017

W tegorocznej, szóstej edycji badania „Konsumencki Lider Jakości” Lux Med znalazł się na pierwszej pozycji zestawienia w kategorii „Usługi medyczne”. Ankietowani kojarzyli markę Lux Med MED z miłą, profesjonalną obsługą, dobrymi specjalistami, szeroką ofertą, dostępnością i krótkimi terminami oczekiwania na wizytę.

Więcej »

Warszawa: Centrum Medicover otwarte w niedziele

Medicover poinformował, że zgodnie z oczekiwaniami pacjentów, placówka zlokalizowana w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich w sezonie infekcyjnym otwarta jest również w niedziele. Dotyczy to okresu od października 2017 do marca 2018 roku.

Więcej »

Gryfino: nowe badania w przychodni Intermed

Od listopada 2017 roku w przychodni Intermed w Gryfinie będzie można wykonywać badania w kierunku osteoporozy. Będą one wykonywane za pomocą innowacyjnego urządzenia wykorzystującego system EchoS. 

Więcej »