Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

Archiwum aktualności

Zielona Góra: nowe zabiegi w Szpitalu Aldemed

Szpital Centrum Medycznego Aldemed z Zielonej Góry rozszerzył zakres oferowanych świadczeń o adenotomię i tonsillektomię – wycinanie migdałka gardłowego i zabiegi towarzyszące w trakcie jednego zabiegu.

Więcej »

Krynka: otwarto nowy ZOL

W Krynce, w gminie Łuków, w województwie lubelskim otwarty został nowy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, prowadzony przez Centrum Medyczno-Diagnostyczne z Siedlec. To pierwsza tego typu inwestycja w gminie Łuków, a tym samym pierwsza w powiatach łukowskim, ryckim i lubartowskim.

Więcej »

Radom: nowa sala zabiegowa w CM Corten Medic

Szpital jednodniowy w Centrum Medycznym Corten Medic z Radomia otworzył nową salę zabiegową. Placówka oferuje zabiegi okulistyczne dla pacjentów z zaćmą, astygmatyzmem i towarzyszącymi wadami wzroku. 

Więcej »

Puławy: SMS-owe przypominanie o wizycie w CM Internus

Centrum Medyczne Interus z Puław wprowadziło system przypominania pacjentom o umówionej wizycie za pomocą SMS-ów. Pacjenci mogą tą samą drogą zatwierdzić lub odwołać wizytę.

Więcej »

Polmed: wzrost przychodów w trzech kwartałach 2017 roku

W trzech kwartałach 2017 roku przychody z podstawowego zakresu działalności Grupy Polmed wzrosły o ponad 20 procent w porównaniu do analogicznego okresu 2016 roku i wyniosły 81 040 tys. zł. Rok wcześniej przychody te miały wartość 67 446 tys. zł. 

Więcej »

Warszawa: Carolina Medical Center partnerem związku zapaśniczego

Carolina Medical Center podpisała umowę partnerską z Polskim Związkiem Zapaśniczym. Na jej podstawie jako Partner Medyczny zapewnia zawodnikom zrzeszonym w Związku opiekę z zakresu diagnostyki funkcjonalnej. 

Więcej »

Puckie Centrum Medyczne: rejestracja on-line do wszystkich przychodni

Od grudnia 2017 roku do wszystkich przychodni Puckiego Centrum Medycznego pacjenci będą mogli się rejestrować przez internet. Rejestracja on-line dotyczy wizyt u lekarza pierwszego kontaktu.

Więcej »

Medicalgorithmics: wzrost przychodów za trzy kwartały 2017

W ciągu trzech kwartałów 2017 roku, zakończonych 30 września 2017 roku, Grupa Kapitałowa Medicalgorithmics osiągnęła przychody w wysokości 152.844 tys. zł, co oznacza wzrost o 64 procent w stosunku do analogicznego okresu 2016 roku.

 

Więcej »

Telemedycyna Polska: spadek przychodów

Spółka Telemedycyna Polska S.A. poinformowała, że w październiku 2017 roku osiągnęła skonsolidowane przychody ze sprzedaży w wysokości 443,3 tys. zł, co oznacza spadek o 5,2 procenta w stosunku do października roku 2016.

Więcej »

Laboratoria Bruss otworzyły nowe placówki

Laboratoria Medyczne Bruss otworzyły w listopadzie 2017 roku nowe punkty pobrań w powiecie wejherowskim, w województwie pomorskim. Placówki mieszczą się w Rumii oraz w Bojanie.

Więcej »