Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

Archiwum aktualności

Helimed realizuje projekt dofinansowany ze środków UE

Helimed Diagnostic Imaging Sp. z o.o. Sp.k. realizuje projekt dofinansowany z funduszy unijnych dotyczący wprowadzenia na rynek innowacyjnych usług diagnostyki obrazowej. Wartość projektu wynosi 6 574 074,07 zł. 

Więcej »

Enel-Med: sprzedaż udziałów w spółce Jovimed

Zarząd Centrum Medycznego Enel-Med S.A. poinformował o uzgodnieniu 26 września 2017 roku warunków sprzedaży przez spółkę zależną Enel Invest sp. z o.o. wszystkich posiadanych udziałów w kapitale zakładowym spółki Jovimed Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny sp. z o.o.

Więcej »

Katowice: CM Signum w nowej siedzibie

Centrum Medyczne Singum z Katowic we wrześniu 2017 roku zmieniło siedzibę. Obecnie mieści się budynku Cube Centrum Handlowego Bażantowo, przy ulicy Bażantów. Nowa placówka posiada trzykrotnie większą powierzchnię od dotychczasowej.

Więcej »

Tuchów: nowe kontrakty Centrum Zdrowia z NFZ

Kontrakt na świadczenia Ośrodka Rehabilitacji Dziennej Centrum Zdrowia Wierzchosławice jest wyższy o prawie 50 procent od dotychczasowego. Dostęp do rehabilitacji w zachodniej części powiatu tarnowskiego będzie znacznie większy. Nie będzie pogorszenia dostępu do nocnej i świątecznej opieki medycznej.

Więcej »

Medicover Polska Liderem Informatyki 2017

Medicover Polska zdobył tytuł Lider Informatyki 2017 w konkursie organizowanym przez magazyn ComputerWorld. Firma została wyróżniona w kategorii „Ochrona zdrowia” za wdrożenie aplikacji mobilnej i platformy telemedycznej.

Więcej »

Medica Assistance: nowy panel obsługi klienta

Medica Assistance wdrożyła nowy panel obsługi klienta. Głównym celem zmian było wprowadzenie rozwiązań bardziej intuicyjnych i  przyjaznych dla użytkowników oraz wprowadzenie ulepszeń w działaniu dotychczasowego panelu. 

Więcej »

Tarnów: CenterMed wprowadza dyżury infekcyjne

CenterMed wprowadza od 1 października 2017 roku w swojej placówce w Tarnowie dyżury infekcyjne. Podczas dyżurów oferowane będą konsultacje komercyjne, ich cena wyniesie 80 zł.

Więcej »

Enel-Med realizuje program profilaktyczny

Centrum Medyczne Enel-Med S.A oferuje bezpłatne badania tomografii komputerowej płuc w ramach Programu Wczesnego Wykrywania Raka Płuca ogłoszonego przez Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc.

Więcej »

Medicover: pilotażowy program w zakresie e-zdrowia

Medicover wprowadził w ramach pilotażu możliwość korzystania przez pacjentów z nowych funkcjonalności aplikacji mobilnej. Pilotaż jest realizowany w placówce Centrum Medicover Klimczaka w Warszawie.

Więcej »

CZ Tuchów: nowe zabiegi refundowane przez NFZ

Od 1 października 2017 roku Centrum Zdrowia Tuchów będzie oferowało świadczenia w zakresie fizjoterapii domowej dla mieszkańców Tarnowa. Są to nowe świadczenia na rynku medycznym, refundowane przez NFZ. Centrum będzie je oferowało jako jedyny podmiot w Tarnowie.

Więcej »