Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

Archiwum aktualności

Voxel: ponad 96 mln zł przychodów za II kwartały 2017

Grupa Kapitałowa Voxel uzyskała za trzy kwartały 2017 roku (narastająco) przychody ze sprzedaży w wysokości 96 465,2 tys. zł. Było to więcej o ponad 13 mln z zł niż w analogicznym okresie roku 2016.

Więcej »

Air Liquide: połączenie spółek zależnych

Spółka Air Liquide Sante sp. z o.o. planuje połączyć się ze spółką St. Vincent Medical Center sp. z o.o. Jedynym wspólnikiem spółki przejmującej i spółki przejmowanej jest Air Liquide Polska sp. z o.o.

Więcej »

Skierniewice: Klinika Rehabilitacji Nowy Dwór inwestuje w nową placówkę

Klinika Rehabilitacji Nowy Dwór w Nowym Kawęczynie koło Skierniewic buduje nową placówkę. Budynek będzie miał 950 metrów kwadratowych powierzchni i umożliwi przyjęcie większej liczby pacjentów oraz zwiększenie zakresu oferowanych usług.

Więcej »

Genomed: wzrost sprzedaży innowacyjnych usług

Genomed odnotował w III kwartale 2017 roku wzrost przychodów ze sprzedaży. Spółka podkreśla, że jest to efekt stałego wzrostu sprzedaży innowacyjnych usług, opartych na technologii sekwencjonowania nowej generacji (ang. NGS), a szczególnie oferty badań przesiewowych i profilaktycznych oraz nieinwazyjnych badań prenatalnych. 

Więcej »

Dent-a-Medical: niższe przychody i zyski w III kwartale 2017

Spółka Dent-a-Medical zakończyła III kwartał 2017 roku zyskiem netto w wysokości 27,5 tys. zł. Przychody ze sprzedaży w III kwartale 2017 roku wyniosły 74,4 tys. zł, rok wcześniej było to 160,3 tys. zł. Przychody w całości generowane były przez działalność stomatologiczną i  wynikały przede wszystkich z realizacji umowy ze spółką Lux Med.

Więcej »

Inno-Gene: spadek przychodów w III kwartale 2017 roku

Grupa Kapitałowa Inno-Gene osiągnęła za III kwartały 2017 roku 2 671 790,18 zł przychodów netto ze sprzedaży, było to mniej niż w analogicznym okresie roku 2016, kiedy to przychody miały wartość 3 551 077,28 zł. 

Więcej »

Warszawa: Fundacja Hospicjum Onkologiczne szkoli lekarzy

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w ramach współpracy z Zakładem Etyki Lekarskiej i Medycyny Paliatywnej II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego organizuje zajęcia dydaktyczne dla studentów na oddziale hospicjum stacjonarnego oraz w poradni leczenia bólu i medycyny paliatywnej.

Więcej »

Kraków: konsultacje w Szpitalu Bonifratrów także w soboty

Szpital Bonifratrów w Krakowie uruchomił możliwość skorzystania z komercyjnych konsultacji ortopedycznych również w soboty. Konsultacje są dostępne w okresie od listopada do lutego.

Więcej »

Katowice: Szpital EMC organizatorem konferencji

Szpital Geriatryczny im. Jana Pawła II w Katowicach we współpracy z Fundacją "Pamięć i Pomoc" im. Edmunda Gryglewicza, Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Kolegium Lekarzy Specjalistów Geriatrii w Polsce zapraszają na konferencję naukową IV Barbórkowe Spotkania Geriatryczne. 

Więcej »

Warszawa: pakiety badań w CM MediCenter

Centrum Medyczne MediCenter z Warszawy wprowadziło do swojej oferty pakiety badań laboratoryjnych. Pakiety umożliwiają skorzystanie z badań w niższych cenach. Rabaty wynoszą do 21 procent.

Więcej »