Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

Archiwum aktualności

CMP: nowe usługi w Piasecznie

Centrum Medyczne CMP Piaseczno wprowadziło do swojej  oferty nową usługę – badanie USG jamy brzusznej pod kątem refluksu u dzieci do 10 roku życia. Badanie jest komercyjne. Jego cena wynosi 150 zł.

Więcej »

Telemedycyna Polska: spadek przychodów ze sprzedaży

Grupa Kapitałowa Telemedycyna Polska uzyskała w sierpniu 2017 roku skonsolidowane przychody ze sprzedaży w wysokości 395,3 tys. zł., co oznacza spadek w porównaniu do przychodów uzyskanych w sierpniu 2016 roku o 13,3 procenta. 

Więcej »

GNS: sprzęt od WOŚP dla szpitala w Wąbrzeźnie

Szpital w Wąbrzeźnie, należący do Grupy Nowy Szpital, otrzyma pomoc z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przekazany sprzęt medyczny będzie przeznaczony dla Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego.

Więcej »

Lux Med partnerem programu profilaktycznego

Grupa Lux Med po raz kolejny została partnerem programu edukacyjno-profilaktycznego „Dziel się Uśmiechem”, organizowanego przez Wrigley Poland i Polski Czerwony Krzyż. 

Więcej »

Lux Med wyróżniony jako solidny pracodawca

Po raz drugi z rzędu Lux Med otrzymał tytuł „Solidny Pracodawca Roku”. Kapituła konkursowa doceniła Lux Med między innymi za rzetelne przestrzeganie prawa pracy, terminowość, warunki socjalne, programy HR-owe oraz politykę personalną nastawioną na rozwój pracowników.

Więcej »

Genesis: unikatowe badania dla mutacji w genach BRCA

Od początku września 2017 roku w Centrach Genetyki Medycznej Genesis realizowane są unikatowe badania NGS dla mutacji w genach BRCA 1 i BRCA 2 – sekwencjonowanie całej sekwencji kodującej genów BRCA1, BRCA2 wykrywającej mutacje (zmiany) punktowe.

Więcej »

Kraków: Szpital Bonifratrów wspiera Dni Profilaktyki Zdrowia

Szpital Zakonu Bonifratrów z Krakowa bierze udział w Małopolskich Dniach Profilaktyki Zdrowia, które odbędą się od 18 do 24 września 2017 roku. Organizatorami akcji jest Województwo Małopolskie oraz Gmina Miejska Kraków. 

Więcej »

Lublin: nowe usługi w CM Sanitas

Centrum Medyczne Sanitas z Lublina w celu rozszerzenia zakres usług rozpoczyna współpracę z nowymi specjalistami. Na przełomie września i października 2017 w placówce konsultacji będzie udzielać kardiolog, specjalizujący się  leczeniu pacjentów do 16 roku życia oraz pacjentów anlgojęzycznych. 

Więcej »

Enel-Med: nowy oddział w warszawskiej Galerii Północnej

Centrum Medyczne Enel-Med otworzyło nowy oddział zlokalizowany w Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce. Do dyspozycji pacjentów oddano nowoczesną przychodnie wraz ze strefą rehabilitacji oraz pediatrią. 

Więcej »

Nowa poradnia w CenterMed Kielce

W przychodni CenterMed w Kielcach ruszyła nowa poradnia stomatologiczna.  Poradnia mieści się w przychodni studenckiej przy alei Tysiąclecia Państwa Polskiego 17A. Dzięki współpracy ze spółką „Pamadent” pacjenci mogą bezpłatnie korzystać z usług stomatologicznych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. 

Więcej »