Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

Archiwum aktualności

Polmed: wzrost przychodów ze sprzedaży abonamentów

Coraz mniej usług świadczonych przez placówki sieci Polmed jest finansowanych w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. W pierwszym półroczu 2017 roku udział tych świadczeń w przychodach Grupy Polmed spadł o kolejne 2 procent. Zwiększa się natomiast udział przychodów uzyskiwanych ze sprzedaży abonamentów.

Więcej »

Pułtusk: większy kontrakt na rehabilitację dla Szpitala Gajda Med

Szpital Powiatowy Gajda Med w Pułtusku otrzymał prawie trzykrotnie większy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, przeznaczony na rehabilitację. Kontrakt będzie obowiązywał od 1 października 2017 roku.

Więcej »

Warszawa: Lekmed współpracuje z poradnią otolaryngologiczną

Szpital Lekmed z Warszawy rozpoczął współpracę z warszawską poradnią Otolaryngolodzy24. Zespół lekarski poradni we współpracy z personelem szpitala będzie przeprowadzał zabiegi dla dzieci i dorosłych z zakresu laryngologii i laryngologii dziecięcej.

Więcej »

Poznań: zatwierdzanie wizyt smsem w CM neoMedica

Centrum Medycne noMedica z Poznania wdrożyło nowy system zatwierdzania wizyt w placówce za pomocą smsów. Tym sposobem można też odwołać umówioną wizytę. Pacjenci placówki otrzymują także smsowe przypomnienia o zaplanowanych wizytach.

Więcej »

Warszawa: terapia rezonansem w CM Damiana

Centrum Medyczne Damiana z Warszawy wprowadziło do oferty swoich usług terapię rezonansem magnetycznym MBST. Świadczenia są komercyjne. Terapia dostępna jest w placówce CM Damiana przy Alei Zjednoczenia 36.

Więcej »

Poznań: Certus uczestnikiem projektów dla dużych rodzin

Od 1 września 2017 roku Prywatna Lecznica Certus z Poznania przystąpiła do dwóch projektów adresowanych do rodzin wielodzietnych - "Poznań PRO Rodzina – Karta Rodziny Dużej” oraz "Karta Dużej Rodziny".

Więcej »

Konferencja IT w Służbie Zdrowia GigaCon

25 września 2017 roku w Warszawie odbędzie się konferencja z cyklu IT w Służbie Zdrowia GigaCon. Jej celem jest przedstawienie najnowszych rozwiązań w zakresie informatyzacji zakładów opieki zdrowotnej. 

Więcej »

PZU: akcja bezpłatnych badań dla dzieci

PZU  rozpoczyna akcję bezpłatnych badań profilaktycznych dla dzieci. W ciągu miesiąca Mobilna Strefa Zdrowia PZU odwiedzi kilkanaście szkół podstawowych w województwie pomorskim. Zostanie przeprowadzonych ponad 2000 konsultacji. 

Więcej »

Warszawa: pediatria w Szpitalu św. Elżbiety

Szpital św. Elżbiety – Mokotowskie Centrum Medyczne otworzyło nową poradnię pediatryczną oraz powołało Warszawski Ośrodek Pediatrii. Świadczenia oferowane w poradni są komercyjne, koszt konsultacji wynosi od 160 do 180 zł.

Więcej »

Kluczbork: operacja neurologiczna w Vital Medic

Zespół lekarzy szpitala Vital Medic Centrum Leczenia Kręgosłupa w Kluczborku wykonał pierwszą operację resekcji guza mózgu, otwierając kolejne pole działalności tego ośrodka. Wyposażenie placówki umożliwia przeprowadzenie pełnego zakresu operacji neuroonkologicznych, zarówno w obszarze głowy, jak i kręgosłupa. 

Więcej »