Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

Archiwum aktualności

Synevo: nowy punkt pobrań w województwie świętokrzyskim

Laboratoria Medyczne Synevo otworzyły nowy punkt pobrań zlokalizowany w miejscowości Końskie, w województwie świętokrzyskim. Punkt znajduje się przy ulicy Łaziennej 1. Pod tym adresem działają także gabinety lekarskie.

Więcej »

Szczecin: nowe świadczenia w Centrum Twoja Przychodnia

Twoja Przychodnia Szczecińskie Centrum Medyczne rozszerzyło zakres oferowanych usług o konsultacje w zakresie neurologii. Konsultacje są komercyjne. Placówka działa przy ulicy Janickiego 33. Specjalizuje się w opiece ginekologicznej, położniczej oraz uroginekologicznej. 

Więcej »

Chorzów: płatność w ratach w Novia Med

Centrum medyczne Novia Med z Chorzowa wprowadziło możliwość płacenia w ratach za świadczenia medyczne oferowane w gabinetach stomatologicznych przychodni. W tym celu placówka nawiązała współpracę z operatorem systemu Medi Rady. 

Więcej »

Lublin: CM Sanitas rozszerza ofertę dla kobiet w ciąży

Centrum Medyczne Sanitas z Lublina rozwija usługi medyczne dla kobiet w ciąży. Pacjentkom poradni ginekologicznej oferowane są bezpłatne świadczenia w zakresie stomatologii.

Więcej »

Enel-Med: Rada Naukowa w Enel-Sport i w Szpitalu Centrum

W klinice ortopedii i rehabilitacji Enel-Sport oraz w Szpitalu Centrum Grupy Enel-Med powołana została Rada Naukowa. Rada zagwarantuje całościowe podejście do pacjenta w zakresie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji pacjenta ortopedycznego. 

Więcej »

EMC: wzrost przychodów za trzy kwartały 2017 roku

Grupa EMC Instytut Medyczny zanotowała za trzy kwartały 2017 roku (od 1 stycznia do 30 września 2017) przychody netto ze sprzedaży w wysokości 225 920 tys. zł. Było to więcej o 10,65 procenta niż w analogicznym okresie roku 2016, kiedy to przychody miały wartość 204 178 tys. zł. 

Więcej »

Neuca: wzrost przychodów po trzech kwartałach 2017 roku

Neuca odnotowała po trzech kwartałach 2017 roku wzrost przychodów o 7 procent do 5,59 miliarda złotych. Neuca stale inwestuje w obszar biznesów pacjenckich. Na koniec września 2017 roku sieć przychodni Świat Zdrowia liczyła 63 placówki obejmujące opieką 144 tysiące pacjentów.

Więcej »

Toruń: Szpital Matopat rozszerza zakres usług psychologicznych

Szpital Specjalistyczny Matopat z Torunia rozszerza zakres usług oferowanych przez poradnię psychologiczną. W tym celu nawiązał współpracę ze specjalistą oferującym pomoc psychologiczną w formie terapii indywidualnej oraz interwencji. Konsultacje psychologa są komercyjne.

Więcej »

Nowy Sącz: akredytacja dla szpitala Medikor

Szpital Medikor z Nowego Sącza otrzymał Certyfikat Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Medikor należy do Grupy Neomedic (przedtem – Grupa Ujastek), obejmującej także Szpital Ujastek w Krakowie oraz Śląski Instytut Matki i Noworodka w Chorzowie.

Więcej »

Anna Rulkiewicz członkiem Prezydium Pracodawców RP

Podczas posiedzenia Rady Pracodawców RP, które odbyło się 8 listopada 2017 roku,  powołano nowych członków Prezydium organizacji. Do tego grona dołączyła Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej.

Więcej »