Arion-Szpitale: bezpłatne badania mammograficzne

0
282

Arion-Szpitale organizuje bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat. Badania będą realizowane w mammobusie przy szpitalu w Biłgoraju. Akcja odbędzie się 7 kwietnia 2015.

Arion-Szpitale prowadzi Szpital w Biłgoraju, w którym działają oddziały: chorób wewnętrznych: kardiologiczny, chorób płuc i gruźlicy, obserwacyjno-zakaźny, neurologiczny, pediatryczny, neonatologiczny, ginekologiczno-położniczy, chirurgiczny z pododdziałem urazowo-ortopedycznym. Posiada także Zakład Opiekuńczo Leczniczy w Tarnogrodzie oraz przychodnię oferującą konsultacje w kilkunastu poradniach specjalistycznych, w tym między innymi w poradni sportowej, medycyny pracy, zdrowia psychicznie czy leczenia uzależnień od alkoholu.

ZOZ prowadzi także poradnie POZ, gabinety medycyny szkolnej, oddział i pracownię rehabilitacji oraz diagnostykę (m.in. USG, RTG, tomografia komputerowa, diagnostyka kardiologiczna, spirometria, endoskopia).

Kontrakt zawarty z lubelskim oddziałem NFZ przez spółkę Arion-Szpitale ma wartość ponad 33 mln zł. Kontrakt obejmuje ambulatoryjną opiekę specjalistyczną, leczenie szpitale, rehabilitację lecznicza, opiekę psychiatryczną i leczenia uzależnień oraz świadczenia pielęgnacyjne i opiekuńcze.

Szpital w Biłgoraju prowadzony przez Arion Szpitale sp. z o.o. należy do Zespołu  Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju, który obejmuje też poradnię we Frampolu.

Arion prowadzi także Szpital w Gostyninie oraz  Centrum Medyczne Górnik w Łęcznej.