Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Arion Szpitale: poradnia rehabilitacyjna w Biłgoraju

2017-12-07

Od początku grudnia 2017 roku w przychodni specjalistycznej Arion Szpitale sp. z o.o. Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju funkcjonuje poradnia rehabilitacyjna, która oferują świadczenia w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

W poradni przyjmuje specjalista balneologii i medycyny fizykalnej. Pacjenci ze skierowaniem przyjmowani są w poradni na bieżąco.

Szpital w Biłgoraju prowadzi 10 oddziałów, 22 poradnie, oddziały rehabilitacji z 2 pracowniami, 7 pracowni diagnostyki oraz laboratorium. Placówka dysponuje łącznie 408 łóżkami szpitalnymi oraz zatrudnia lub współpracuje z ponad stu lekarzami oraz około 250 pielęgniarkami i położnymi.

Placówka znalazła się w działającej od 1 października 2017 roku sieci szpitali.

Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju obejmuje oprócz szpitala w tej miejscowości także szpital w Tarnogrodzie i poradnię we Frampolu. Arion prowadzi też szpital w Gostyninie oraz Centrum Medyczne Górnik w Łęcznej.

Do Grupy Arion Szpitale należy także EvaClinic z Warszawy, prowadząca 20-łóżkowy szpital, wyposażony w blok operacyjny i oddział intensywnego nadzoru, oraz poradnię specjalistyczną.

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »