Artmedik partnerem medycznym Korony Kielce

0
554

Pod koniec 2017 roku Artmedik został  oficjalnym partnerem medycznym Klubu Korona Kielce.  Przedmiotem współpracy jest sprawowanie opieki medycznej nad zawodnikami trenującymi we wszystkich drużynach działających w Klubie, od I drużyny poprzez juniorów starszych i młodszych.

W ramach Grupy Artmedik działa kilka placówek,  między innymi Świętokrzyskie Centrum Medyczne w Kielcach, Szpital Kielecki św. Aleksandra, Szpital Specjalistyczny im.Władysława Biegańskiego w Jędrzejowie, Śląskie Centrum Medyczne w Częstochowie oraz sieć Aptek Plus.

Świętokrzyskie Centrum Medyczne Artmedik, które w głównej mierze opiekuje się zawodnikami Klubu, zlokalizowane jest przy ulicy Robotniczej 1 w Kielcach. Dysponuje szerokim zapleczem diagnostycznym, posiada pracownie USG, RTG, EKG, EEG, MR, TK, a także punkt pobrań.

Placówka świadczy usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, medycyny rodzinnej i pediatrii, a także w ramach prywatnych poradni specjalistycznych, w których można skorzystać z konsultacji ortopedycznej, kardiologicznej, okulistycznej, ze świadczeń w zakresie medycyny pracy, z rehabilitacji i fizjoterapii.

Obecnie przychodnia przygotowuje się do udziału w konkursach na świadczenie usług specjalistycznych w ramach kontraktu z NFZ.