Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Bielsko-Biała: nowy sprzęt w Konior Clinic

2017-08-12

Poradnia dermatologiczna ze Specjalistycznego Centrum Medycznego Konior Clinic z Bielska-Białej została wyposażona w jeden z najnowocześniejszych laserów CO2 - wykorzystywany do usuwania zmian skórnych. Placówka posiada kontrakt z NFZ na ambulatoryjne świadczenia w zakresie dermatologii.

Przy pomocy urządzenia zmiany mogą być usuwane w sposób prawie bezkrwawy , a proces gojenia jest bezbliznowy. Wskazania do zabiegu to włókniaki, brodawki łojotokowe i płaskie, niektóre zmiany barwnikowe, niektóre blizny i inne narośla skórne.

Konior Clinic oferuje świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, realizuje profilaktyczne programy zdrowotne oraz oferuje konsultacje specjalistyczne w kilkunastu poradniach.

Można tutaj także wykonać badania diagnostyczne – USG, EKG i laboratoryjne (także testy na ustalenie ojcostwa). Placówka prowadzi poradnię medycyny pracy, certyfikowane centrum podróży oraz międzynarodowy punkt szczepień. Działa tutaj także poradnia stomatologiczna oraz pielęgniarska opieka długoterminowa.

Świadczenia oferowane przez Centrum są zarówno komercyjne jak i finansowane w ramach kontraktu z NFZ. Wartość kontraktu na rok 2017 wynosi 1,8 mln zł. Kontrakt dotyczy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, leczenia stomatologicznego, profilaktycznych programów zdrowotnych oraz świadczeń pielęgnacyjnych i opiekuńczych.

Specjalistyczne Centrum Medyczne powstało w 1999 roku. Początkowo oferowało usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej. Pozyskanie doświadczonej kadry medycznej, zakup sprzętu diagnostycznego i rozwój bazy lokalowej zaowocował powstaniem ośrodka diagnostyczno-leczniczego o zasięgu regionalnym, prowadzonego obecnie pod nazwą Konior Clinic Sp. z o.o. Sp. k.

Placówka jest zlokalizowana w Bielsku-Białej przy ulicy Pszennej 11.

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »