Blue Medica rozwija zakres usług

0
600

Przychodnia Blue Medica z Łodzi, działająca przy ulicy Zgierskiej 211, od stycznia 2018 rozszerzyła zakres świadczonych usług o konsultacje endokrynologiczne. W nowej poradni przyjmuje specjalista chorób wewnętrznych, endokrynolog. Konsultacje są komercyjne.

Placówka przy ulicy Zgierskiej, zlokalizowana w Centrum Handlowy Vis a Vis, działa od połowy 2017 roku i stale poszerza zakres oferowanych świadczeń.

Od grudnia 2017 wizyty u lekarza POZ są tutaj dostępne także w soboty.

Przychodnia oferuje konsultacje specjalistyczne zarówno w ramach kontraktu z NFZ, który dotyczy diabetologii i neurologii, jak i komercyjne (między innymi ortopedy, okulisty i alergologa).

Blue Medica prowadzi także placówkę zlokalizowaną w Dłutowie przy ulicy Polnej 4, która oferuje podstawową opiekę zdrowotną oraz badania EKG, USG, RTG i badania laboratoryjne.

Poza tym Blue Medica prowadzi w Łodzi na terenie Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki poradnię diabetologiczną, zajmującą się diagnostyką i leczeniem cukrzycy, finansowanym w ramach kontraktu z NFZ. Świadczenia w zakresie diabetologii i dermatologii oferuje także poradnia specjalistyczna Blue Medica przy ulicy Ogniskowej 16 w Łodzi. Świadczenia są komercyjne oraz finansowane w ramach kontraktu z NFZ.

W marcu 2017 roku Blue Medica pozyskała udziałowca – fundusz WinVentures, który zainwestował w placówki prawie 30 mln zł. W związku z tym Blue Medica zapowiada, że będzie prowadzić wkrótce kilkadziesiąt przychodni lekarskich.  Zakończenie rozbudowy sieci planowane jest na 2020 rok.