Bydgoszcz: certyfikat dla Centrum Medycznego Stadmedica

0
413


Centrum Medyczne Stadmedica z Bydgoszczy otrzymało certyfikat poświadczający spełnianie norm dotyczących jakości w zakresie diagnostyki mikologicznej w dermatologii. Badania prowadzi zespół diagnostyki mikologicznej firmy Proyou.

W listopadzie 2017 Stadmedica otrzymała certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz certyfikat stwierdzający, że placówka spełnia normy zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO/IEC 27001:2013.

Centrum Medyczne Stadmedica działa od 1987 roku, od roku 2009 w budynku przy ulicy Nakielskiej 327.

Oferuje świadczenia w zakresie leczenia szpitalnego. Posiada dwie sale operacyjne i salę zabiegową, gdzie operują specjaliści chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, ortopedii, laryngologii dziecięcej i dorosłych oraz urologii. W placówce wykonywane są także zabiegi ginekologiczne, okulistyczne, laryngologiczne oraz w zakresie chirurgii plastycznej.

W placówce działają także poradnie specjalistyczne, pracownia endoskopii, gabinet fizjoterapii, gabinet stomatologiczny, oferowana jest diagnostyka USG i RTG

Centrum świadczy usługi zarówno komercyjne jak i finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Od maja 2017 placówka współpracuje z siecią laboratoriów Diagnostyka. Oferuje także możliwość umówienia się na konsultację przez internet, za pomocą portalu www.znanylekarz.pl

Właścicielem NZOZ-u jest dr n. med. Ewa Jundziłł-Bieniek.