Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Bydgoszcz: CM Gizińsy bez kontraktu na endokrynologię

2017-11-27

Centrum Medyczne Gizińscy z Bydgoszczy od 1 stycznia 2018 roku nie będzie posiadało kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenia oferowane przez poradnię endokrynologiczną.

Ze środków NFZ nie będą także finansowanie badania laboratoryjne, USG tarczycy oraz biopsje tarczycy wykonywane w ramach świadczeń w tej poradni.

Endokrynolog będzie przyjmował w placówce wyłącznie na zasadach komercyjnych.

Centrum Medyczne Gizińscy prowadzi gabinety lekarskie, w których pacjenci mogą korzystać z usług kilkudziesięciu specjalistów. Prowadzi  też dziesięć oddziałów szpitalnych, w zakresie chirurgii dziecięcej i dorosłych, laryngologii, chirurgii plastycznej, ortopedii, neurochirurgii kręgosłupa, gastroenterologii i urologii, otolaryngologii dzieci i ginekologii.

W placówce działa oddział psychiatryczny, oferujący opiekę dzienną i stacjonarną, zespół specjalistów chirurgii plastycznej, Centrum Leczenia Otyłości i Zaburzeń Metabolicznych oraz zespół żywieniowy, oferujący opiekę żywionym dojelitowo.

Pracownie diagnostyczne wykonują badanie rezonansu magnetycznego, badania usg, ekg, echo serca, spirometrię, testy alergologiczne. Zabiegi chirurgiczne odbywają się w dwóch salach operacyjnych i trzech gabinetach zabiegowych.

Usługi Centrum są zarówno komercyjne jak i finansowane przez NFZ. Kontrakt z NFZ ma wartość około 15 mln zł i dotyczy leczenia szpitalnego, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, świadczeń zdrowotnych kontraktowanych odrębnie (żywienie dojelitowe) oraz opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień.

Centrum Medyczne Gizińscy działa od 1998 roku. Od 2008 roku funkcjonuje w nowej siedzibie, zajmując trzypiętrowy budynek po byłej szkole, przy ulicy Leśnej 9.

 

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »