Carolina Medical Center: nowy pakiet badań

0
353

Warszawski szpital ortopedyczny Carolina Medical Center wprowadził do swojej oferty nowy zestaw badań pod nazwą Pakiet Zdrowego Tancerza. Celem oferowanych w pakiecie badań jest zbadanie możliwości organizmu oraz zapobieganie kontuzjom u osób trenujących taniec.

Cena pakietu podstawowego wynosi 490 zł.

Badania mają na celu ocenę stabilności postawy ciała i sprawdzenie wydolności układu receptorów zlokalizowanych w ścięgnach i więzadłach, wydolności układu mięśniowego i zdiagnozowanie zaburzeń równowagi.

W skład pakietu wchodzą badania stabilografii statycznej, stabilografi dynamicznej oraz analiza wideo wyskoku a także konsultacje z trenerem przygotowania motorycznego, który na podstawie wyników badań układa indywidualny plan treningowy.

Carolina Medical Center to pierwsza w Polsce prywatna placówka medyczna specjalizująca się w leczeniu i prewencji urazów układu mięśniowo-szkieletowego. Zatrudnia między innymi specjalistów z zakresu ortopedii, neurochirurgii, chirurgii dziecięcej, reumatologii, neurologii i rehabilitacji. Zapewnia kompleksową opiekę medyczną – całodobowe ambulatorium urazowe, konsultacje specjalistyczne, diagnostykę obrazową i funkcjonalną, leczenie operacyjne i nieinwazyjne, rehabilitację, badania biomechaniczne, trening motoryczny.

Crolina Medical Center jest częścią Grupy Lux Med – lidera rynku prywatnych usług medycznych w Polsce.