Carolina Medical Center partnerem Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie

0
320

Carolina Medical Center została partnerem Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie. W ramach współpracy utworzony został kierunek – trener przygotowania motorycznego. Specjaliści Carolina Medical Center poprowadzą wykłady, kursy instruktorskie i trenerskie.

Wyższa Szkoła Edukacji w Sporcie posiada placówki w Warszawie i w Bielsku-Białej. Jest to sportowa uczelnia, prowadząca studia I i II stopnia w zakresie nauk o sporcie, kulturze fizycznej, turystyce i rekreacji.

Studia sportowe na uczelni realizują autorski i nowoczesny program. Uczelnia oferuje również podyplomowe studia sportowe oraz kursy instruktorskie i trenerskie.

Carolina Medical Center to pierwsza w Polsce prywatna placówka medyczna specjalizująca się w leczeniu i prewencji urazów układu mięśniowo-szkieletowego. Zatrudnia między innymi specjalistów z zakresu ortopedii, neurochirurgii, chirurgii dziecięcej, reumatologii, neurologii i rehabilitacji. Zapewnia kompleksową opiekę medyczną – całodobowe ambulatorium urazowe, konsultacje specjalistyczne, diagnostykę obrazową i funkcjonalną, leczenie operacyjne i nieinwazyjne, rehabilitację, badania biomechaniczne, trening motoryczny.

Carolina Medical Center jest częścią Grupy Lux Med – lidera rynku prywatnych usług medycznych w Polsce.