Centrum Medyczne Mavit: nowe usługi w placówce w Katowicach

0
229

Centrum Medyczne Mavit rozszerzyło zakres usług oferowanych w szpitalu w Katowicach o konsultacji w zakresie alergologii. W placówce przeprowadzane są też punktowe testy skórne, odczulanie, badania spirometryczne, rynomanometria aktywna przednia, inhalacje, badanie endoskopowe jam nosa.

Z uwagi na specyfikę Szpitala w Katowicach szczególną uwaga skoncentrowana jest na diagnostyce i leczeniu alergii układu oddechowego najczęściej objawiającej się w postaci przewlekłych katarów, uporczywego kaszlu, zaburzeń drożności nosa, nawracającego zapalenia zatok przynosowych, duszności, stanów zapalnych w obrębie jamy ustnej i gardła czy zwiększonej skłonności do infekcji wirusowych i bakteryjnych.

Centrum Medyczne Mavit prowadzi w Katowicach Szpital Specjalistyczny przy ulicy Szopienickiej, który oferuje usługi diagnostyczne oraz operacyjne z zakresu laryngologii, chirurgii szczękowo-twarzowej oraz okulistyki.

W Warszawie Mavit prowadzi szpital okulistyczny mieszczący się przy ulicy Podleśnej 61, na Bielanach oraz ośrodek okulistyczny przy ulicy Migdałowej na Ursynowie.

Mavit oferuje zarówno usługi komercyjne jak i finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia.