Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Centrum Terapii Dialog: bezpłatne wykłady i warsztaty

2016-09-18

8 i 9 października 2016 roku w ramach organizowanych przez Centrum Terapii Dialog z Warszawy obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, kilkunastu specjalistów psychiatrów, psychologów oraz psychoterapeutów wygłosi wykłady i poprowadzi praktyczne warsztaty.

Program wykładów i warsztatów obejmie między innymi zagadnienia dotyczące konfliktów w związku, natręctw, emocji związanych z pojawieniem się dziecka, radzenia sobie ze stresem. Wykłady będą także dotyczyły sposobów badania mózgu, radzenia sobie z bezsennością czy tego, jak być dobrym rodzicem i jak sobie radzić z nastolatkami.

Wstęp na wszystkie wykłady i warsztaty będzie bezpłatny. Zapisy możliwe są za pomocą formularza na stronie www.psychiatrzy.warszawa.pl.

Centrum Terapii Dialog prowadzi dwie placówki w Warszawie: przy ulicy Stryjeńskich 19, w warszawskiej dzielnicy Ursynów, przy stacji Metro Natolin, oraz przy ulicy Słomińskiego 19 (naprzeciw Centrum Handlowego Arkadia).

W Centrum działają specjalistyczne poradnie, między innymi zajmujące się leczeniem depresji, nerwic i lęku, zdrowia psychicznego w ciąży i połogu, leczenia psychoz, zaburzeń snu, zaburzeń pamięci i innych. Prowadzona jest terapia indywidualna oraz dla rodzin, małżeństw i par. Placówka organizuje także dla firm i instytucji warsztaty psychologiczne i zajęcia psychorozwojowe. Można tutaj skorzystać z konsultacji seksuologa, dietetyka, neurologa dziecięcego, a także z zabiegów fototerapii. W ofercie są także wizyty domowe.

Centrum działa od 2007 roku. Właścicielami NZOZ Centrum Terapii Dialog są: dr Anna Nowak (lekarz psychiatra) oraz dr Michał Feldman (lekarz psychiatra).
 

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »