Centrum Terapii Dialog: bezpłatne wykłady i warsztaty

0
334

8 i 9 października 2016 roku w ramach organizowanych przez Centrum Terapii Dialog z Warszawy obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, kilkunastu specjalistów psychiatrów, psychologów oraz psychoterapeutów wygłosi wykłady i poprowadzi praktyczne warsztaty.

Program wykładów i warsztatów obejmie między innymi zagadnienia dotyczące konfliktów w związku, natręctw, emocji związanych z pojawieniem się dziecka, radzenia sobie ze stresem. Wykłady będą także dotyczyły sposobów badania mózgu, radzenia sobie z bezsennością czy tego, jak być dobrym rodzicem i jak sobie radzić z nastolatkami.

Wstęp na wszystkie wykłady i warsztaty będzie bezpłatny. Zapisy możliwe są za pomocą formularza na stronie www.psychiatrzy.warszawa.pl.

Centrum Terapii Dialog prowadzi dwie placówki w Warszawie: przy ulicy Stryjeńskich 19, w warszawskiej dzielnicy Ursynów, przy stacji Metro Natolin, oraz przy ulicy Słomińskiego 19 (naprzeciw Centrum Handlowego Arkadia).

W Centrum działają specjalistyczne poradnie, między innymi zajmujące się leczeniem depresji, nerwic i lęku, zdrowia psychicznego w ciąży i połogu, leczenia psychoz, zaburzeń snu, zaburzeń pamięci i innych. Prowadzona jest terapia indywidualna oraz dla rodzin, małżeństw i par. Placówka organizuje także dla firm i instytucji warsztaty psychologiczne i zajęcia psychorozwojowe. Można tutaj skorzystać z konsultacji seksuologa, dietetyka, neurologa dziecięcego, a także z zabiegów fototerapii. W ofercie są także wizyty domowe.

Centrum działa od 2007 roku. Właścicielami NZOZ Centrum Terapii Dialog są: dr Anna Nowak (lekarz psychiatra) oraz dr Michał Feldman (lekarz psychiatra).