Certus: nowe usługi w przychodni w Swarzędzu

0
320


Prywatna Lecznica Certus z Poznania od stycznia 2018 roku rozszerzyła zakres usług oferowanych w Centrum Medycznym nr 3, zlokalizowanym w Swarzędzu, o fizjoterapię i badania USG echo serca. Świadczenia są komercyjne.

Przychodnia w Swarzędzu mieści się przy ulicy Poznańskiej 15. Działa od stycznia 2010 roku i feruje zarówno świadczenia w ramach kontraktu z NFZ jak i komercyjne.

Działa tutaj poradnia POZ oraz poradnie specjalistyczne, między innymi chirurgii dziecięcej, dermatologii, gastrologii, kardiologii, laryngologii, logopedii, można także wykonać badania diagnostyczne. W placówce działa także pielęgniarski ośrodek medycyny środowiskowo-rodzinnej.

Certus prowadzi także dwa centra medyczne w Poznaniu: Centrum Medyczne nr 1 przy ulicy Dąbrowskiego oraz Centrum Medyczne nr 2 przy ulicy Wagrowskiej.

Przy ulicy Grunwaldzkiej działa całodobowe  ambulatorium oraz szpital z trzema oddziałami: ogólnym, urologicznym i zabiegowym. Dysponuje 48 łóżkami i 3 salami  operacyjnymi.

Certus działa od 1992,  był pierwszym wielospecjalistycznym szpitalem prywatnym w Polsce.

Od początku 2017 roku Certus wchodzi w skład Penta Hospitals International, międzynarodowej sieci szpitali, działającej w Polsce, Czechach i na Słowacji.