Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Certus: nowe usługi w przychodni w Swarzędzu

2018-01-09

Prywatna Lecznica Certus z Poznania od stycznia 2018 roku rozszerzyła zakres usług oferowanych w Centrum Medycznym nr 3, zlokalizowanym w Swarzędzu, o fizjoterapię i badania USG echo serca. Świadczenia są komercyjne.

Przychodnia w Swarzędzu mieści się przy ulicy Poznańskiej 15. Działa od stycznia 2010 roku i feruje zarówno świadczenia w ramach kontraktu z NFZ jak i komercyjne.

Działa tutaj poradnia POZ oraz poradnie specjalistyczne, między innymi chirurgii dziecięcej, dermatologii, gastrologii, kardiologii, laryngologii, logopedii, można także wykonać badania diagnostyczne. W placówce działa także pielęgniarski ośrodek medycyny środowiskowo-rodzinnej.

Certus prowadzi także dwa centra medyczne w Poznaniu: Centrum Medyczne nr 1 przy ulicy Dąbrowskiego oraz Centrum Medyczne nr 2 przy ulicy Wagrowskiej.

Przy ulicy Grunwaldzkiej działa całodobowe  ambulatorium oraz szpital z trzema oddziałami: ogólnym, urologicznym i zabiegowym. Dysponuje 48 łóżkami i 3 salami  operacyjnymi.

Certus działa od 1992,  był pierwszym wielospecjalistycznym szpitalem prywatnym w Polsce.

Od początku 2017 roku Certus wchodzi w skład Penta Hospitals International, międzynarodowej sieci szpitali, działającej w Polsce, Czechach i na Słowacji.

 

Komentarz

Koszty opieki zdrowotnej będą rosły

Artur Białkowski, Wiceprezes Zarządu Medicover Polska

Dostęp do świadczeń szpitalnych i skrócenie kolejek – to tematy, które zdominowały  debatę publiczną w sektorze ochrony zdrowia w 2017 roku. Największą zmianę w tym zakresie przyniosła z pewnością tzw. ustawa o sieci szpitali. Jednak na realne efekty wprowadzenia przepisów będziemy musieli zaczekać. 

Więcej »

Wydatki na zdrowie to najlepsza inwestycja

Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego Enel-Med

Ostatnio stało się modne hasło, że wydatki na opiekę medyczną to jest najlepiej zrealizowana inwestycja. W skali mikro widać to od dawna w firmach, gdzie świadomi menadżerowie zapewniają pracownikom dodatkową opiekę medyczną w postaci systemu abonamentowego lub dodatkowych ubezpieczeń. 

Więcej »

Zmianie musi uleć perspektywa, z której patrzymy na służbę zdrowia

Szymon Jankowski, dyrektor kliniki Medi Raj z Gorzowa Wielkopolskiego

Protestujący lekarze twierdzą, że jeśli dołożymy środków do systemu ochrony zdrowia to poprawi się od razu sytuacja i pacjentów, i lekarzy. Nic bardziej mylnego. W obecnym modelu ochrony zdrowia możemy łożyć nawet 30 procent PKB na służbę zdrowia a i tak dla pacjenta nic się nie zmieni.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »