Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Certyfikat ISO dla Medi Partner

2016-11-27

W październiku 2016 roku w Medi Partner sp. z o.o. odbył się audyt certyfikacyjny Systemu Zarządzania Jakością, podczas którego firma otrzymała deklarację zgodności, że system zarządzania spełnia warunki określone w normie ISO 9001:2008.

Audyt został przeprowadzony przez niezależną jednostkę certyfikującą Loyd’s  Register Polska. Zakres systemu zarządzania jakością obejmuje świadczenia usług medycznych w ramach opieki ambulatoryjnej realizowanej w centrach medycznych Medi Partner.

Medi Partner zapewnia, że uzyskanie pozytywnej opinii przez jednostkę certyfikującą oznacza uporządkowanie działalności w podstawowych obszarach organizacji, głównie przez wprowadzenie jednolitych, jednoznacznych i powtarzalnych procedur postępowania, co stanowi gwarancję dla pacjenta, że jego wymagania, potrzeby i oczekiwania odnośnie usługi są spełnione.

W związku z wdrożeniem kompleksowego zarządzania jakością Medi Partner sformułował również politykę jakości. Jej podstawowe założenia obejmują bezpieczeństwo pacjentów i  dążenie do ich maksymalnej satysfakcji, świadczenie usług w sposób sprawny, profesjonalny i ukierunkowany na pacjentów, kompleksowe informowanie pacjentów na temat ich stanu zdrowia i planowanego leczenia, zatrudnianie profesjonalnego i doświadczonego personelu medycznego a także przeprowadzanie badań przy użyciu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego.

Medi Partner prowadzi trzy placówki w Warszawie, dwie w Krakowie, po jednej w Kielcach,  w Poznaniu, we Wrocławiu i w Piasecznie (Medvit Medi Partner). Medi Partner posiada także sieć placówek partnerskich w ponad 60 miastach Polski. Oferuje szeroki zakres opieki ambulatoryjnej dla dzieci i dorosłych. Współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Medi Partner należy do Grupy Medicover.

Komentarz

Koszty opieki zdrowotnej będą rosły

Artur Białkowski, Wiceprezes Zarządu Medicover Polska

Dostęp do świadczeń szpitalnych i skrócenie kolejek – to tematy, które zdominowały  debatę publiczną w sektorze ochrony zdrowia w 2017 roku. Największą zmianę w tym zakresie przyniosła z pewnością tzw. ustawa o sieci szpitali. Jednak na realne efekty wprowadzenia przepisów będziemy musieli zaczekać. 

Więcej »

Wydatki na zdrowie to najlepsza inwestycja

Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego Enel-Med

Ostatnio stało się modne hasło, że wydatki na opiekę medyczną to jest najlepiej zrealizowana inwestycja. W skali mikro widać to od dawna w firmach, gdzie świadomi menadżerowie zapewniają pracownikom dodatkową opiekę medyczną w postaci systemu abonamentowego lub dodatkowych ubezpieczeń. 

Więcej »

Zmianie musi uleć perspektywa, z której patrzymy na służbę zdrowia

Szymon Jankowski, dyrektor kliniki Medi Raj z Gorzowa Wielkopolskiego

Protestujący lekarze twierdzą, że jeśli dołożymy środków do systemu ochrony zdrowia to poprawi się od razu sytuacja i pacjentów, i lekarzy. Nic bardziej mylnego. W obecnym modelu ochrony zdrowia możemy łożyć nawet 30 procent PKB na służbę zdrowia a i tak dla pacjenta nic się nie zmieni.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »