Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Szkolenia

Warszawa: Fundacja Hospicjum Onkologiczne szkoli lekarzy

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w ramach współpracy z Zakładem Etyki Lekarskiej i Medycyny Paliatywnej II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego organizuje zajęcia dydaktyczne dla studentów na oddziale hospicjum stacjonarnego oraz w poradni leczenia bólu i medycyny paliatywnej.

Więcej »

MEDI-system: bezpłatne warsztaty dla opiekunów

Spółka MEDI-system, prowadząca sieć placówek opiekuńczo-rehabilitacyjnych, po raz kolejny organizuje bezpłatne warsztaty dla opiekunów domowych osób niesamodzielnych. W październiku 2017 odbędą się one w Konstancinie-Jeziornej w ośrodku Konstancja, w Majdanie w ośrodku Marianna oraz w Warszawie, w ośrodku Mazovia.

Więcej »

Pracodawcy Medycyny Prywatnej organizatorem warsztatu podczas zjazdu PTDL

Forum Medycyny Laboratoryjnej, działające w ramach organizacji Pracodawców Medycyny Prywatnej, jest organizatorem warsztatu, który odbędzie się podczas zjazdu Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej, 5 września 2017 roku.

Więcej »

MEDI-system: warsztaty dla opiekunów domowych

Spółka MEDI-system, prowadząca sieć placówek opiekuńczo-rehabilitacyjnych, organizuje w ośrodku Konstancja w Bielawie, koło Konstancina, bezpłatne warsztaty dla opiekunów domowych osób niesamodzielnych. 

Więcej »

EMC: warsztaty dla lekarzy w Piasecznie

18 i 19 maja 2017 roku w Szpitalu św. Anny w Piasecznie, należącym do Grupy EMC, odbyły się piąte warsztaty urologiczne w ramach organizowanej cyklicznie Szkoły RIRS. Urolodzy Marek Zawadzki i Przemysław Zugaj szkolili lekarzy z Siedlec, Chęcin i Kozienic oraz Grodziska Mazowieckiego.

Więcej »

MEDI-system: bezpłatne warsztaty dla opiekunów domowych

W 2017 roku MEDI-system zorganizuje w swoich domach opieki dla seniorów 16 bezpłatnych warsztatów dla opiekunów domowych. Takie spotkania organizowane w roku 2016 cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i wysoką frekwencją, a uczestnicy przekazali na ich temat wiele pozytywnych opinii. 

Więcej »

Obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego w Centrum Terapii Dialog

W ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego już kolejny raz NZOZ Centrum Terapii Dialog zorganizował bezpłatne warsztaty i wykłady dla mieszkańców Warszawy. 

Więcej »

Pracodawcy RP zapraszają na seminarium w sprawie systemu IOWISZ

Pracodawcy RP zapraszają na seminarium poświęcone Instrumentowi Oceny Wniosków Inwestycyjnych w Sektorze Zdrowia (IOWISZ). Seminarium odbędzie się  24 października w godzinach od 12.00 do 16.00 w siedzibie Pracodawców RP przy ulicy Berneńskiej 8.

Więcej »

Diagnostyka organizuje szkolenia dla lekarzy

Ogólnopolska Sieć Laboratoriów Medycznych Diagnostyka organizuje tej jesieni cykl regionalnych konferencji szkoleniowych,  na które zaprasza lekarzy, diagnostów laboratoryjnych oraz menedżerów służby zdrowia z obszaru Pomorza Zachodniego, Trójmiasta, Wielkopolski oraz Mazowsza. 

Więcej »

MEDI-system organizuje bezpłatne warsztaty dla opiekunów

MEDI-system zaprasza opiekunów nieformalnych osób niesamodzielnych na kolejne bezpłatne warsztaty, które odbędą się 8 października 2016 roku (w sobotę) w ośrodku MEDI-system Mazovia, oraz 15 października 2016 roku (również w sobotę) w ośrodku MEDI-system Marianna.

Więcej »

Komentarz

Koszty opieki zdrowotnej będą rosły

Artur Białkowski, Wiceprezes Zarządu Medicover Polska

Dostęp do świadczeń szpitalnych i skrócenie kolejek – to tematy, które zdominowały  debatę publiczną w sektorze ochrony zdrowia w 2017 roku. Największą zmianę w tym zakresie przyniosła z pewnością tzw. ustawa o sieci szpitali. Jednak na realne efekty wprowadzenia przepisów będziemy musieli zaczekać. 

Więcej »

Wydatki na zdrowie to najlepsza inwestycja

Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego Enel-Med

Ostatnio stało się modne hasło, że wydatki na opiekę medyczną to jest najlepiej zrealizowana inwestycja. W skali mikro widać to od dawna w firmach, gdzie świadomi menadżerowie zapewniają pracownikom dodatkową opiekę medyczną w postaci systemu abonamentowego lub dodatkowych ubezpieczeń. 

Więcej »

Zmianie musi uleć perspektywa, z której patrzymy na służbę zdrowia

Szymon Jankowski, dyrektor kliniki Medi Raj z Gorzowa Wielkopolskiego

Protestujący lekarze twierdzą, że jeśli dołożymy środków do systemu ochrony zdrowia to poprawi się od razu sytuacja i pacjentów, i lekarzy. Nic bardziej mylnego. W obecnym modelu ochrony zdrowia możemy łożyć nawet 30 procent PKB na służbę zdrowia a i tak dla pacjenta nic się nie zmieni.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »