Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Szkolenia

Centrum Terapii Dialog: bezpłatne wykłady i warsztaty

8 i 9 października 2016 roku w ramach organizowanych przez Centrum Terapii Dialog z Warszawy obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, kilkunastu specjalistów psychiatrów, psychologów oraz psychoterapeutów wygłosi wykłady i poprowadzi praktyczne warsztaty.

Więcej »

Centrum Medyczne Mavit organizuje seminarium dla lekarzy

Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego Mavit w Warszawie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lekarzy, którzy są zainteresowani poszerzaniem wiedzy z zakresu nowoczesnej okulistyki, zaprasza na seminarium pod nazwą „Skoordynowana opieka nad pacjentem ze zdiagnozowaną zaćmą. Nowoczesne rozwiązania w okulistyce”.

 

Więcej »

Warsztaty na temat środków unijnych dla sektora zdrowia

31 sierpnia 2016 Centrum Promocji Informatyki organizuje warsztaty pod nazwą „Środki unijne dla sektora zdrowia w nowej perspektywie finansowej 2014-2020”. Szkolenie przeznaczone jest dla członków zespołów projektowych i pracowników szpitali, ośrodków zdrowia, przychodni czy uczelni medycznych które zamierzają korzystać z dofinansowania z funduszy strukturalnych i inwestycyjnych.

Więcej »

EMC: personel medyczny szpitala w Piasecznie podnosi kwalifikacje zawodowe

35 pielęgniarek ze Szpitala św. Anny w Piasecznie uczestniczy w kursie „Wykonanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego”. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej, które odbywają się w poradni kardiologicznej i pracowni EKG piaseczyńskiej placówki. Kurs zakończy się w listopadzie 2016 egzaminem i rozdaniem certyfikatów.

Więcej »

EMC: międzynarodowi specjaliści szkolili ginekologów w szpitalu w Piasecznie

17 i 18 czerwca 2016 w Szpitalu św. Anny w Piasecznie należącym do Grupy EMC Szpitale odbyło się szkolenie „Histerektomia Waginalna i Laparoskopia w Ginekologii” , w którym wzięło udział  prawie 20 lekarzy ginekologów z całej Polski. 

Więcej »

Synevo: szkolenie online dla lekarzy i diagnostów

Spółka Synevo organizuje 23 czerwca 2016 szkolenie online (tzw. webinar) na temat czynników ryzyka chorób sercowo-naczyniowych. Szkolenie jest przeznaczone dla lekarzy i diagnostów.

Więcej »

EMC: personel medyczny Szpitala w Ozimku podnosi kwalifikacje zawodowe

20 pielęgniarek ze Szpitala św. Rocha w Ozimku uczestniczy  w kursie „Wykonanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego”. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktyk, które odbyły się na oddziale kardiologicznym Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu. Kurs zakończy się w czerwcu 2016 egzaminem i rozdaniem certyfikatów.

Więcej »

EMC: personel medyczny szpitala w Ząbkowicach Śląskich podnosi kwalifikacje zawodowe

Blisko 40 pielęgniarek i położnych ze Szpitala św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich uczestniczy obecnie w kursie „Resuscytacja krążeniowo oddechowa”. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktyk, które odbywać się będą między innymi na oddziale anestezjologii i intensywnej terapii w szpitalu w Kłodzku. Kurs zakończy się w czerwcu 2016 egzaminem i rozdaniem certyfikatów.

Więcej »

MEDI-system zaprasza na bezpłatne warsztaty dla opiekunów osób niesamodzielnych

MEDI-system organizuje warsztaty skierowane do osób zapewniających opiekę domową niesamodzielnym czy przewlekle chorym bliskim w podeszłym wieku. Zaproszenie jest kierowane w szczególności do „początkujących” opiekunów, którzy - dzięki praktycznym wskazówkom - mogą już od pierwszych dni sprawowania opieki uniknąć błędów niekorzystnych dla chorego i dla siebie.

Więcej »

Polska Federacja Szpitali organizuje wizytę studyjną we Francji

Polska Federacja Szpitali organizuje od 6 do 9 maja 2016 roku szpitalną wizytę studyjną we Francji. Jest to propozycja skierowana do przedstawicieli wszystkich szpitali i związków szpitali będących członkiem PFSz. 

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »