Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Szkolenia

Psychiatrzy z Centrum Terapii Dialog będą szkolić lekarzy rodzinnych

"Co każdy lekarz POZ powinien wiedzieć w 2014 roku o leczeniu i profilaktyce zaburzeń psychicznych?" - to tytuł bezpłatnego otwartego szkolenia dla lekarzy, które odbędzie się w NZOZ Centrum Terapii Dialog w Warszawie w sobotę, 29 listopada 2014 roku.

Więcej »

Poznań: Lecznica Certus organizuje spotkanie dotyczące technologii NanoKnife

Poznańska Lecznica Certus oraz firma Optimed Pro-Office zapraszają na spotkanie naukowe poświęcone wykorzystaniu jednej z najnowszych zdobyczy medycyny - technologii NanoKnife. Spotkanie odbędzie się 25 października 2014. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Więcej »

Żory: światowej sławy ortopeda w Sport Klinice

3 i 4 października 2014 roku w Sport-Klinice w Żorach odbędzie się specjalne międzynarodowe sympozjum szkoleniowe „Krótkie trzpienie w totalnej endoprotezoplastyce biodra”. Gościem spotkania będzie światowej sławy ortopeda dr Munjed Al Muderis z Australii.

Więcej »

OSSP: szkolenie na temat funkcjonowania szpitali prywatnych

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych organizuje dla swoich członków bezpłatne szkolenie dotyczące praktycznych i prawnych aspektów funkcjonowania szpitali prywatnych. Szkolenie odbędzie się17 września 2014 w Warszawie.

Więcej »

Ruszyła akcja „Samorządowy Lider Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy”

Ruszyła akcja „Samorządowy Lider OPZG” skierowana do samorządów, stanowiąca element działań II edycji Społecznej Kampanii Informacyjnej Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy. Celem akcji jest aktywizacja jednostek samorządu terytorialnego w zakresie projektowania i realizacji programów zdrowotnych oraz popularyzacja samorządowych programów zdrowotnych w dziedzinie profilaktyki grypy.

Więcej »

Carolina Medical Center: sympozjum na temat protezoplastyki

25 września 2014 roku w Carolina Medical Center odbędzie się wyjątkowe sympozjum poświęcone protezoplastyce stawu skokowego. Gościem zaproszonym będzie dr Devos Bevernage Bernhard z Foot and Ankle Institute w Brukseli.

Więcej »

MEDLaw: projekt kancelarii prawnej dla branży medycznej

Kancelaria Fortak & Karasiński organizuje cykl spotkań MEDLaw dla branży medycznej, odbywających się w formule śniadań medyczno-prawniczych. Tematem najbliższego spotkania będzie przygotowanie do kontraktowania z NFZ oraz nowe kryteria i zasady współpracy z Funduszem.

Więcej »

CenterMed organizatorem szkoleń dla studentów

Spółka CenterMed Kielce jest organizatorem warsztatów udzielania pierwszej pomocy dlastudentów. Szkolenia odbywają się w ramach przedsięwzięcia organizowanego przez samorząd studencki Politechniki Świętokrzyskiej pod nazwą Bezpieczne Praktyki i Środowisko.

Więcej »

Uczelnia Łazarskiego: szkolenia dla małych i średnich podmiotów medycznych

Uczelnia Łazarskiego oraz Europejskie Centrum Przedsiębiorczości zapraszają na jedyny w Polsce program szkoleniowy dedykowany małym i średnim prywatnym podmiotom medycznym. Program jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej »

Konstancin: CKR organizuje kurs dla lekarzy

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji organizuje kurs dla lekarzy dotyczący artroskopii stawu kolanowego. Kurs obędzie się w dniach 10  i 11 kwietnia 2014 roku w siedzibie CKR w Konstancinie.

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »