Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Szkolenia

Lux Med zaprasza na drugą edycję Akademii Chirurgii

Szpital Lux Med zaprasza na drugą edycję Akademii Chirurgii, która odbędzie się 18 maja 2013 roku w hotelu Radisson Blu Sobieski przy Placu Zawiszy 1 w Warszawie. W wydarzeniu mogą wziąć udział wszystkie zainteresowane osoby ze środowiska medycznego. Udział w Akademii jest bezpłatny.

Więcej »

Falck Medycyna: akcja edukacyjna Uczeń Ratownik

Falck Medycyna jest organizatorem innowacyjnego programu edukacyjnego pod nazwą Uczeń Ratownik. Program polega na przeprowadzaniu darmowych szkoleń w zakresie pierwszej pomocy wśród uczniów z klas IV-VI.

Więcej »

Inno-Gene: utworzenie spółki szkoleniowej

Inno-Gene utworzył spółkę zależną Centrum Edukacji Bio-Medycznej sp. z o.o., której celem jest działanie w sektorze usług szkoleniowych i organizacji konferencji. Spółka będzie prowadziła szkolenia z zakresu transferu technologii, technologii laboratoryjnych i medycznych również w oparciu o narzędzia udostępniania materiałów on-line.

Więcej »

Pracodawcy RP: spotkanie dla przedsiębiorców

21 marca o godzinie 10.00 w siedzibie Pracodawców RP odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Urzędu Pracy Miasta Stołecznego Warszawy pod tytułem: „Tnij koszty! Twórz etaty! – czyli o tym, jak skorzystać ze środków Funduszu Pracy”.

Więcej »

Swissmed tworzy Fundację Promedicine

Spółka Swissmed Centrum Zdrowia S.A. tworzy Fundację Promedicine, które celami statutowymi będą: misja społeczna i użyteczne działania między innymi w zakresie ochrony zdrowia, edukacji powiązanej z medycyną (np. nauka medycznego języka angielskiego), kultury fizycznej i sportu, oświaty i wychowania, kultury i sztuki, opieki i pomocy społecznej oraz ochrony zdrowia i wolontariatu.

Więcej »

Fundacja WHC organizuje bezpłatne seminarium

Fundacja Watch Health Care (WHC) jest organizatorem bezpłatnego seminarium edukacyjnego pod tytułem „Innowacje w systemie szczepień ochronnych - czy można poprawić dostępność szczepień ochronnych w Polsce?”.

Więcej »

LuxMed: warsztaty szkoleniowe dla lekarzy

Szpital Lux Med jest organizatorem warsztatów szkoleniowych dla lekarzy z zakresu laparoskopowych metod operacyjnych w dziedzinie ginekologii i leczenia otyłości. Programy szkoleń obejmują wykłady oraz przekazy video z sali operacyjnej na żywo. To już kolejne zajęcia organizowane przez Szpital Lux Med, który intensywnie rozwija się również jako specjalistyczny ośrodek szkoleniowy.

Więcej »

Lux Med: akcja edukacyjna Akademii Ratownictwa

Już ponad 500 uczniów szkół średnich z Katowic i Krakowa zostało przeszkolonych w zakresie udzielania pierwszej pomocy. Dobiega końca II etap akcji edukacyjnej „Umiem pomóc” prowadzonej przez Akademię Ratownictwa Lux Med. Docelowo w obu tych miastach zostanie przeszkolonych prawie 800 osób.

Więcej »

Szpital św. Rafała patronem Europejskiego Kursu Neurochirurgicznego EANS

W dniach od 24 lutego do 1 marca 2013 roku w Krakowie odbędzie się Europejski Kurs Neurochirurgiczny, organizowany przez  Europejski Związek Towarzystw Neurochirurgicznych (EANS). Polskim przedstawicielem z ramienia Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów jest dr hab. med. Ryszard Czepko, neurochirurg ze Szpitala św. Rafała, prowadzonego przez Scanmed.

Więcej »

Carolina Medical Center: kontynuacja programu stażów

Carolina Medical Center kontynuuje program stażów kierunkowych dla ambitnych, wyróżniających się lekarzy z kraju i zagranicy. Klinika jako jedna z nielicznych placówek ortopedycznych w Polsce, prowadzi staże kierunkowe z ortopedii dla lekarzy w trakcie specjalizacji.

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »