Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Szkolenia

Sport-Klinika współorganizatorem Pucharu Polski Lekarzy i Farmaceutów

Sport-Klinika w Żorach jest współorganizatorem I Międzynarodowego Pucharu Polski Lekarzy i Farmaceutów w Narciarstwie Alpejskim i Klasycznym. Rywalizacji sportowej towarzyszyć będzie Konferencja Naukowa „Medycyna i Sport”, pod patronatem Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej.

Więcej »

Synevo: szkolenie na temat badań genetycznych

Spółka Synevo, prowadząca sieć laboratoriów diagnostycznych, organizuje szkolenie online (tzw. webinar) dla lekarzy i diagnostów. Tematyką szkolenia będą badania diagnostyczne w niepłodności. Synevo Polska jest częścią Grupy Medicover.

Więcej »

XIV Akademia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej Lux Med

24 listopada 2012 roku w Ożarowie Mazowieckim ponad 500 lekarzy Grupy Lux Med wzięło udział w Akademii Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej. Akademia była podzielona na 3 sesje – ogólnomedyczną, pediatryczną i dentystyczną.

Więcej »

„Umiem pomóc”: akcja edukacyjna Akademii Ratownictwa Lux Med

Umiem pomóc” – akcja edukacyjna Akademii Ratownictwa Lux Med rozszerza się na kolejne miasta. Po sukcesie etapu pilotażowego w Warszawie szkolenia z zakresu pierwszej pomocy odbędą się w tym semestrze w Krakowie i Katowicach. Wykwalifikowani ratownicy odwiedzą w sumie 10 szkół średnich, w których poprowadzą praktyczne zajęcia i pokażą jak reagować w sytuacjach zagrożenia życia.

Więcej »

Scanmed: współpraca z Europejskim Związkiem Towarzystw Neurochirurgicznych

Dr hab.med. Ryszard Czepko ze Szpitala św. Rafała w Krakowie, należącego do spółki Scanmed,  będzie wykładowcą na szkoleniu organizowanym przez Europejski Związek Towarzystw Neurochirurgicznych (EANS), które odbywa się w Leeds w dniach 25 -31 sierpnia 2012 roku. 

Więcej »

Szkolenie na temat wyrównywania szans

Ministerstw Pracy i Polityki Społecznej oraz Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich zapraszają na regionalne spotkanie konferencyjno - szkoleniowe, którego celem jest upowszechnienie idei wyrównywania szans kobiet i mężczyzn w dostępie do zatrudnienia oraz promowanie alternatywnych strategii w miejscu pracy, pozwalających na godzenie ról zawodowych i rodzinnych.

Więcej »

Szkolenia na temat odpowiedzialności biznesu

Pracodawcy RP w ramach projektu „Koalicja na rzecz odpowiedzialnego biznesu” realizują szkolenia z zakresu CSR. Szkolenia są certyfikowane i bezpłatne. Odbywają się za pomocą specjalnie zaprojektowanej platformy e-learningowej, dzięki czemu każdy pracownik może je odbyć bez wychodzenia z biura.

Więcej »

Pracodawcy RP: trwają zapisy na szkolenia CSR

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu dla firm z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. W jego trakcie uczestnicy dowiedzą się między innymi na czym polega koncepcja CSR, jakie korzyści płyną z jej wdrażania oraz jak wyglądają dobre praktyki podejmowane w tym zakresie.

Więcej »

Lux Med organizatorem Akademii Chirurgii Jednego Dnia

Szpital Lux Med był organizatorem Akademii Chirurgii Jednego Dnia w Warszawie. W czasie spotkania uczestnicy mogli wysłuchać wykładów na temat małoinwazyjnych technik operacyjnych, profilaktyki oraz bezpieczeństwa pacjenta.

Więcej »

Szkolenie dla koordynatorów inwestycji i innowacji

Pracodawcy RP oraz firma Collect Consulting organizuje szkolenie pod tytułem „Wsparcie innowacyjnych projektów – kluczowe czynniki sukcesu”. Szkolenie jest bezpłatne dla członków Pracodawców RP.

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »