Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Szkolenia

HIFU Clinic organizatorem seminarium naukowego

W HIFU Clinic w Grodzisku Mazowieckim odbyło się seminarium na temat zastosowania małoinwazyjnej metody wysokoskoncentrowanych ultradźwięków - HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) w leczeniu raka stercza. HIFU Clinic jest pierwszą i jedyną w Polsce placówką oferującą tą metodę.

Więcej »

CEMED otworzył Centrum Szkoleniowe

Centrum Edukacji Medycznej CEMED, którego współwłaścicielem jest Carolina Medical Center, otworzyło nowe Centrum Szkoleniowe. Placówka mieści się w Warszawie przy ulicy Broniewskiego. To już drugi ośrodek (po Medycznym Centrum Konferencyjnym) należący do CEMED.

Więcej »

Warsztaty okulistyczno-diabetologiczne - Retina College 2012?

Przez cztery kolejne miesiące lekarze specjaliści z dwunastu miast Polski będą mogli uczestniczyć w cyklu szkoleń okulistycznych „Retina College 2012", poświęconych problematyce chorób siatkówki oka. Patronat nad warsztatami objęło Polskie Towarzystwo Okulistyczne.

Więcej »

CSIOZ zaprasza na szkolenie

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Standardy interoperacyjności systemu P1 na przykładzie statystyki publicznej w ochronie zdrowia", które odbędzie się w siedzibie CSIOZ w Warszawie. Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z propozycją podejścia do wypracowania standardów interoperacyjności systemu P1.

Więcej »

Sport Medica powołała Policealne Studium Medycyny Sportu

Spółka Sport Medica S.A. oraz Instytut Patologii Narządu Ruchu powołały jedyną w Polsce szkołę nakierowaną na kształcenie w ramach szeroko pojętej medycyny sportu. Zajęcia odbywają się w Klinice Carolina Medical Center w Warszawie, której właścicielem jest Sport Medica.

Więcej »

Inno-Gene: szkolenia finansowane z funduszy unijnych

Spółka Inno-Gene z Poznania rozpoczęła pierwszy cykl szkoleń i straży skierowanych dla naukowców. Projekt jest finansowany z funduszy unijnych. Kwota dofinansowania wynosi 434 tys. zł. Celem szkoleń jest przygotowanie do komercjalizacji projektów badawczych.

Więcej »

Warsztaty dla pracodawców

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej organizuje warsztaty adresowane pracodawców, działów kadr oraz środowisk związkowych na temat godzenia obowiązków zawodowych i rodzinnych. Warsztaty są bezpłatne, finansowane w ramach Programu Ogólnego PROGRESS ze środków Komisji Europejskiej.

Więcej »

LUX MED: kształcenie pielęgniarek i położnych

18 listopada 2011 roku rozpoczęła się I edycja organizowanego przez Grupę LUX MED specjalistycznego kursu „Wykonywanie i interpretacja zapisu EKG". Już od stycznia 2012 w sześciu miastach Polski startuje cykl szkoleń „Podnieś swoje kwalifikacje".

Więcej »

EMC: kolejna edycja Szkoły Laparoskopii

29 listopada w Szpitalu św. Anny w Piasecznie miała miejsce kolejna edycja Interdyscyplinarnej Szkoły Laparoskopii EMC. Po raz pierwszy szkolenie odbyło się na arenie międzynarodowej.

Więcej »

LUX MED: warsztaty z zakresu laparoskopii

2 listopada 2011 w Szpitalu Grupy LUX MED odbędą się warsztaty dla lekarzy z zakresu laparoskopowych metod operacyjnych. Warsztaty organizowane są we współpracy z firmami ERBE i Olympus.

Więcej »

Komentarz

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »