Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

CKR organizatorem sympozjum na temat rehabilitacji

2017-10-08

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji z Konstancina-Jeziornej organizuje sympozjum, którego tematem będzie rehabilitacja w powikłaniach wybranych chorób metabolicznych. Pracodawcy Medycyny Prywatnej objęli przedsięwzięcie swoim patronatem.

Patronat naukowy natomiast sprawuje Polskie Towarzystwo Rehabilitacji.

CKR oferuje  kompleksowe usługi w  leczeniu schorzeń narządu ruchu. Oprócz działalności medycznej ośrodek prowadzi także działalność naukową. Istotnym jej elementem jest coroczna organizacja sympozjów naukowych,  które są kierowane do lekarzy, fizjoterapeutów, instytucji społecznych  oraz kadry zarządzającej placówkami medycznymi.

Wydarzenia te są okazją  do zaprezentowania osiągnięć Centrum, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, a także do popularyzacji nowości ze świata medycyny.

Tegoroczne, już XI Sympozjum odbędzie się 24 listopada 2017 roku, w sali  konferencyjnej Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w  Konstancinie-Jeziornie. Będzie ono tym bardziej uroczyste, że właśnie w  tym roku Centrum Kompleksowej Rehabilitacji obchodzi 40-lecie swojej działalności.

Udział w Sympozjum jest bezpłatny, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy zapraszają do zapoznania się z harmonogramem, a chętnych do udziału do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie: http://ckr.pl.

W związku z dużym  zainteresowaniem wydarzenie będzie również transmitowane on-line.

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »