CMP: nowe usługi okulistyczne w Piasecznie

0
286

Centrum Medyczne CMP Piaseczno wprowadziło do swojej oferty nową usługę – iniekcje doszklistkowe. W placówce tej działa poradnia zaawansowanej okulistyki dla dzieci i dorosłych. Poradnia oferuje usługi komercyjne.

Iniekcje doszklistkowe to inaczej zastrzyki wykonywane do wnętrza gałki ocznej, dokładnie do komory ciała szklistego. Stosuje się je w leczeniu chorób siatkówki. Do najważniejszych wskazań należą: wysiękowa postać zwyrodnienia plamki (AMD) oraz obrzęk siatkówki centralnej w przebiegu cukrzycy – tzw. cukrzycowy obrzęk plamki (DMO) i w zakrzepie naczyń żylnych.

Przed pierwszą iniekcją wykonywane są także badania OCT i angiografii fluoresceinowej. Kontrole odbywają się co miesiąc i obejmują konsultację wraz z badaniem OCT.

Placówka CMP w Piasecznie działaj przy ulicy Puławskiej 49. Przychodnia ta powstała na przełomie 2001 i 2002 roku. Jest to pierwsza i największa placówka Centrum Medycznego CMP. Pod koniec października 2015 została otwarta druga przychodnia w Piasecznie, działająca przy ulicy Pawiej.

CMP prowadzi także siedem placówek w Warszawie oraz najnowszą, otwartą 21 grudnia 2016 roku, w Józefosławiu pod Warszawą.

Placówki CMP oferują podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, medycynę pracy, rehabilitację, diagnostykę, a także szeroki zakres usług stomatologicznych.