CMP: nowe usługi w Piasecznie

0
338

Centrum Medyczne CMP Piaseczno wprowadziło do swojej  oferty nową usługę – badanie USG jamy brzusznej pod kątem refluksu u dzieci do 10 roku życia. Badanie jest komercyjne. Jego cena wynosi 150 zł.

Badanie jest wykonywane już u noworodków. Polega na ocenie morfologicznej i czynnościowej wpustu i ma zastosowanie w diagnostyce choroby refluksowej u dzieci (GERD, której objawami są nawracające infekcje górnych dróg oddechowych).

Placówka CMP Piaseczno, działająca przy ulicy Puławskiej 49, powstała na przełomie 2001 i 2002 roku. Jest to pierwsza i największa placówka Centrum Medycznego CMP.

Pod koniec października 2015 została otwarta druga przychodnia w Piasecznie, działająca przy ulicy Pawiej, a pod koniec 2016 roku – .placówka w Józefosławiu. CMP prowadzi także osie m placówek w Warszawie, najnowsza działa od kwietnia 2017 na Wilanowie.

Placówki CMP oferują podstawową opiekę zdrowotną, konsultacje specjalistyczne, medycynę pracy, rehabilitację, diagnostykę, a także szeroki zakres usług stomatologicznych. Placówki realizują także programy profilaktyczne.

Wszystkie placówki CMP biorą udział w akcji „Gabinety z Różową Wstążką”. W jej ramach pacjentki mają możliwość wykonania badania USG piersi, kontrolnych badań diagnostycznych za 20 zł.  Badania będą wykonywane od 1 do 31 października 2017 roku.