Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Częstochowa: nowa poradnia w centrum Artmedik

2017-10-07

Śląskie Centrum Medyczne Artmedik z Częstochowy otworzyło nową poradnię – endokrynologiczną. Centrum działa od marca 2017 roku i oferuje konsultacje specjalistyczne. Świadczenia placówki są komercyjne.

Centrum oferuje świadczenia ambulatoryjne w zakresie ortopedii, chirurgii, leczenia bólu,  fizjoterapii, reumatologii. Placówka oferuje także usługi pielęgniarskie, zabiegi w zakresie medycyny estetycznej. Wykonywane są tutaj biopsje, badania obrazowe i laboratoryjne.

Placówka działa przy ulicy Małej 7.

Śląskie Centrum Medyczne w Częstochowie należy do Grupy Artmedik.

Częścią tej Grupy jest spółka Armedik, która od 2008 roku zarządza szpitalem w Jędrzejowie, posiadającym 9 oddziałów i ponad 20 poradni specjalistycznych. Artmedik prowadzi także Szpital Św. Aleksandra w Kielcach, liczący 5 oddziałów i 5 poradni specjalistycznych, zlokalizowany przy ulicy Kościuszki.

W maju 2017 otwarte zostało w Kielcach Świętokrzyskie Centrum Medyczne Artmedik, oferujące usługi ambulatoryjne.

Grupa Armedik to także Medyczne Zaplecze Badawcze oraz sieć aptek Plus.

Zarząd Armedik spółki z o.o. tworzą: Rafał Chaiński i Robert Frańczak.

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »