Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Diagnostyka: certyfikat ISO 14001:2015

2017-02-21

Diagnostyka otrzymała certyfikat potwierdzający wdrożenie i stosowanie w głównej siedzibie firmy przy ulicy Życzkowskiego 16 w Krakowie Systemu Zarządzania Środowiskiem zgodnie z normą ISO 14001:2015.

Certyfikacja systemu pozwoliła określić oddziaływanie przedsiębiorstwa na środowisko oraz zwiększyć poziom bezpieczeństwa ekologicznego poprzez zapobieganie zanieczyszczeniom.

Wprowadzenie Polityki Środowiskowej stanowi jeden z efektów stałego rozwoju i doskonalenia firmy a także pozwala wyróżnić się wśród konkurencji dzięki wprowadzaniu i utrzymywaniu nowych standardów – wyjaśnia spółka.

Diagnostyka to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych, które systematycznie rozwija działalność. Pod koniec 2016 roku poinformowała o otwarciu 50-ciu nowych placówek na terenie siedmiu województw.

Diagnostyka oferuje największy wybór badań laboratoryjnych (2500 rodzajów testów) dostępnych również bez skierowania, z możliwością odbioru wyników przez Internet.

Sieć  posiada ponad 500 placówek w całej Polsce. Punkty pobrań dostosowane są do obsługi osób niepełnosprawnych, część posiada specjalne kąciki dziecięce, pomagające w bezstresowej obsłudze małych pacjentów.

Firma rocznie wykonuje badania dla ponad 12 milionów pacjentów oraz współpracuje z ponad 8 tysiącami placówek ochrony zdrowia.

Komentarz

Koszty opieki zdrowotnej będą rosły

Artur Białkowski, Wiceprezes Zarządu Medicover Polska

Dostęp do świadczeń szpitalnych i skrócenie kolejek – to tematy, które zdominowały  debatę publiczną w sektorze ochrony zdrowia w 2017 roku. Największą zmianę w tym zakresie przyniosła z pewnością tzw. ustawa o sieci szpitali. Jednak na realne efekty wprowadzenia przepisów będziemy musieli zaczekać. 

Więcej »

Wydatki na zdrowie to najlepsza inwestycja

Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego Enel-Med

Ostatnio stało się modne hasło, że wydatki na opiekę medyczną to jest najlepiej zrealizowana inwestycja. W skali mikro widać to od dawna w firmach, gdzie świadomi menadżerowie zapewniają pracownikom dodatkową opiekę medyczną w postaci systemu abonamentowego lub dodatkowych ubezpieczeń. 

Więcej »

Zmianie musi uleć perspektywa, z której patrzymy na służbę zdrowia

Szymon Jankowski, dyrektor kliniki Medi Raj z Gorzowa Wielkopolskiego

Protestujący lekarze twierdzą, że jeśli dołożymy środków do systemu ochrony zdrowia to poprawi się od razu sytuacja i pacjentów, i lekarzy. Nic bardziej mylnego. W obecnym modelu ochrony zdrowia możemy łożyć nawet 30 procent PKB na służbę zdrowia a i tak dla pacjenta nic się nie zmieni.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »