Diagnostyka oferuje konsultacje wyników badań przez internet

0
222

Sieć placówek diagnostyki laboratoryjnej Diagnostyka, jako pierwsza firma diagnostyczna w Polsce, zapewnia swoim pacjentom możliwość konsultacji wyników badań przez internet z wykwalifikowanym konsylium lekarsko-diagnostycznym. Jest to efekt współpracy z firmą House-Med.

Konsultacje są możliwe zarówno przez telefon jak i na czacie, o każdej porze.

Konsultujący specjalista przeprowadza z pacjentem wywiad, który prowadzi do dokładnej analizy lub pozwoli na dobranie dodatkowych testów, omówi wyniki badań i wyjaśni, na co wskazują wartości odbiegające od normy, a także zaproponuje wizytę u odpowiedniego specjalisty.

Po konsultacji podsumowanie oraz przesłane wyniki dostępne są w zakładce archiwum panelu pacjenta. Można do nich powracać o dowolnej porze, a także porównywać wartości badań z różnych okresów.

HouseMed to grupa kompetentnych specjalistów. Doświadczenie, kwalifikacje, stały rozwój zawodowy oraz dobre opinie pacjentów to podstawowe cechy charakteryzujące tych ekspertów. Zespół budują z profesjonalnej kadry medycznej, zarówno lekarze jak i diagności laboratoryjni.

Diagnostyka to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych. Oferuje największy wybór badań laboratoryjnych (2500 rodzajów testów) dostępnych również bez skierowania od lekarza. Sieć posiada ponad 400 placówek w całej Polsce. Punkty pobrań dostosowane są do obsługi osób niepełnosprawnych, część posiada specjalne kąciki dziecięce, pomagające w bezstresowej obsłudze małych pacjentów. Firma obsługuje miliony pacjentów rocznie oraz współpracuje z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.