Diaklin: nowy punkt pobrań w Andrychowie

0
561


Diaklin, prowadzący sieć placówek diagnostyki laboratoryjnej, otworzył nowy punkt pobrań w Andrychowie, w powiecie wadowickim (Małopolska). Placówka mieści się przy ulicy Słowackiego 15. Pod adresem tym działało centrum rehabilitacji Fizjomed.

Punkt położony jest na osiedlu domów jednorodzinnych, w pobliżu przedszkola. Należy do punktów pobrań przyjaznych dzieciom

Centralne laboratorium Diaklin działa w Cieszynie w budynku Szpitala Śląskiego. Firma prowadzi także laboratorium w Żywcu przy ulicy Dworcowej. Przy laboratoriach działają punkty pobrań.

Pozostałe punkty pobrań działają w Szpitalu Św. Łukasza w Bielsku Białej, w Szpitalu pod Bukami w Bielsku Białej, w Szpitalu Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku Białej, w Alfa-Med w Bielsku Białej, w Centrum Zdrowia Medikool w Skoczowie, w Cieszyńskim Centrum Medycznym w Cieszynie, w NZOZ-ie Na Wzgórzu w Cieszynie, w Przychodni Lekarza Rodzinnego Eucor w Skoczowie oraz w NZOZ-ie Dębowiec, działającym w  miejscowości o tej samej nazwie w powiecie cieszyńskim.

Diaklin sp. z o.o. została zarejestrowana w 2010 roku. Jednoosobowy zarząd tworzy prezes Bohuslav Dudzik.