Enel-Med: nowa placówka w Tarnowie Podgórnym

0
327

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. otworzyło kolejną placówkę w województwie wielkopolskim. Placówka jest zlokalizowana w Tarnowie Podgórnym koło Poznania, w ośrodku sportowo-rekreacyjnym Tarnowskie Termy.

W nowoczesnym oddziale pacjenci mają dostęp do specjalistycznych usług medycznych, między innymi do porad lekarzy okulistów, kardiologów, neurologów oraz lekarzy medycyny rodzinnej.

Poza tym placówka świadczy usługi rehabilitacji dorosłych oraz oferuje zajęcia integracji sensorycznej dla dzieci prowadzone przez dyplomowanych terapeutów.

W przychodni dostępna jest także szeroka oferta usług punktu pobrań, gdzie zrealizować można oprócz kompleksowych badań laboratoryjnych szeroki zakres badań genetycznych a także badania z zakresu medycyny pracy łącznie z psychotechniką, spirometrią i audiogramem.

– Oddział w Tarnowie Podgórnym to już 40 placówka Enel-Med kraju i potwierdzenie naszej strategii dynamicznego rozwoju sieci medycznej oraz wiodącej pozycji na rynku. Naszą ofertę dopasowujemy do potrzeb naszych klientów B2B jak i pacjentów komercyjnych. Bazą do rozwoju nowej placówki będzie z pewnością świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla okolicznych firm. W przyszłym roku na terenie województwa wielkopolskiego planujemy otwarcia kolejnych przychodni – mówi Jacek Rozwadowski, wiceprezes Enel-Med.

Grupa Enel-Med istnieje od 1993 roku. Od 2011 roku jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. W jej skład wchodzą oddziały wysokospecjalistyczne w wielu miastach Polski (między innymi w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu i Katowicach), dwa szpitale medyczne oraz klinika medycyny estetycznej Estell i medycyny sportowej Enel-Sport.

We wrześniu 2017 Centrum Medyczne Enel-Med otworzyło nowy oddział zlokalizowany w Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce.