Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Enel-Med: nowa placówka w Tarnowie Podgórnym

2017-10-11

Centrum Medyczne Enel-Med S.A. otworzyło kolejną placówkę w województwie wielkopolskim. Placówka jest zlokalizowana w Tarnowie Podgórnym koło Poznania, w ośrodku sportowo-rekreacyjnym Tarnowskie Termy.

W nowoczesnym oddziale pacjenci mają dostęp do specjalistycznych usług medycznych, między innymi do porad lekarzy okulistów, kardiologów, neurologów oraz lekarzy medycyny rodzinnej.

Poza tym placówka świadczy usługi rehabilitacji dorosłych oraz oferuje zajęcia integracji sensorycznej dla dzieci prowadzone przez dyplomowanych terapeutów.

W przychodni dostępna jest także szeroka oferta usług punktu pobrań, gdzie zrealizować można oprócz kompleksowych badań laboratoryjnych szeroki zakres badań genetycznych a także badania z zakresu medycyny pracy łącznie z psychotechniką, spirometrią i audiogramem.

- Oddział w Tarnowie Podgórnym to już 40 placówka Enel-Med kraju i potwierdzenie naszej strategii dynamicznego rozwoju sieci medycznej oraz wiodącej pozycji na rynku. Naszą ofertę dopasowujemy do potrzeb naszych klientów B2B jak i pacjentów komercyjnych. Bazą do rozwoju nowej placówki będzie z pewnością świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla okolicznych firm. W przyszłym roku na terenie województwa wielkopolskiego planujemy otwarcia kolejnych przychodni – mówi Jacek Rozwadowski, wiceprezes Enel-Med.

Grupa Enel-Med istnieje od 1993 roku. Od 2011 roku jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. W jej skład wchodzą oddziały wysokospecjalistyczne w wielu miastach Polski (między innymi w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu i Katowicach), dwa szpitale medyczne oraz klinika medycyny estetycznej Estell i medycyny sportowej Enel-Sport.

We wrześniu 2017 Centrum Medyczne Enel-Med otworzyło nowy oddział zlokalizowany w Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce.
 

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »