Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Enel-Med otrzymał nagrodą e-commerce Polska awards 2017

2017-12-12

Centrum Medyczne Enel-Med zostało laureatem konkursu zorganizowanego przez Polską Izbę Gospodarki Elektronicznej w kategorii e-medycyny jako najbardziej cyfrowe centrum medyczne.

Enel-Med w 2017 roku wdrożył aplikację mobilną, usługi telemedycyny, platformę do zarządzania dla klientów B2B oraz udostępnił e-sklep. Nagrodę otrzymał dzięki najbardziej kompleksowej aplikacji mobilnej na polskim rynku, która poza możliwością rejestracji na wizytę daje możliwość skorzystania z rozbudowanej oferty e-wizyt, dostępu do  portalu contentowego enel-zdrowie, czy rankingu lekarzy.

Poza tym aplikacja ułatwia korzystanie z usług Enel-Med między innymi dzięki funkcjom zdalnej rejestracji, odbierania wyników przeprowadzonych badań czy sprawdzania zaleceń lekarskich.

W ciągu pierwszych czterech miesięcy aplikację pobrano ponad 41 tysięcy razy a dynamika liczby pobrań stale rośnie. Po tak krótkim czasie od wdrożenia aplikacji ponad 10 procent wszystkich wizyt jest już umawianych za jej pośrednictwem, a przeszło 14 procent ogólnej liczby pacjentów korzysta ze zdalnej rejestracji w oddziale za pomocą aplikacji, bez potrzeby podchodzenia do recepcji.

- Dzisiejszy model poszukiwania informacji przez klientów obejmuje przede wszystkim uzyskanie dostępu do oferty z poziomu telefonu. Mając tego świadomość postawiliśmy przede wszystkim na użyteczność aplikacji oraz innowacyjne funkcjonalności. Skrupulatne prace nad User Experience zaowocowały niezwykle intuicyjną aplikacją, która w wygodny sposób umożliwia zarządzanie swoim zdrowiem – skomentował start aplikacji Jacek Rozwadowski, Wiceprezes Grupy Enel-Med.

W 2017 roku Centrum Medyczne Enel-Med otrzymało również Gwiazdę Jakości Obsługi, wyróżnienie najlepszego Pracodawcy oraz produktu dla MSP według Gazety Finansowej oraz zajęło 4 miejsce w rankingu Most Attractive Employers Universum w kategorii Medycyna i Farmacja.

Komentarz

Koszty opieki zdrowotnej będą rosły

Artur Białkowski, Wiceprezes Zarządu Medicover Polska

Dostęp do świadczeń szpitalnych i skrócenie kolejek – to tematy, które zdominowały  debatę publiczną w sektorze ochrony zdrowia w 2017 roku. Największą zmianę w tym zakresie przyniosła z pewnością tzw. ustawa o sieci szpitali. Jednak na realne efekty wprowadzenia przepisów będziemy musieli zaczekać. 

Więcej »

Wydatki na zdrowie to najlepsza inwestycja

Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego Enel-Med

Ostatnio stało się modne hasło, że wydatki na opiekę medyczną to jest najlepiej zrealizowana inwestycja. W skali mikro widać to od dawna w firmach, gdzie świadomi menadżerowie zapewniają pracownikom dodatkową opiekę medyczną w postaci systemu abonamentowego lub dodatkowych ubezpieczeń. 

Więcej »

Zmianie musi uleć perspektywa, z której patrzymy na służbę zdrowia

Szymon Jankowski, dyrektor kliniki Medi Raj z Gorzowa Wielkopolskiego

Protestujący lekarze twierdzą, że jeśli dołożymy środków do systemu ochrony zdrowia to poprawi się od razu sytuacja i pacjentów, i lekarzy. Nic bardziej mylnego. W obecnym modelu ochrony zdrowia możemy łożyć nawet 30 procent PKB na służbę zdrowia a i tak dla pacjenta nic się nie zmieni.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »