Enel-Sport wzmacnia zespół specjalistów

0
344


Enel-Sport wzmacnia zespół z zakresu chirurgii kręgosłupa – do grona specjalistów Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji dołączył profesor Jan Podgórski, specjalista w dziedzinie neurochirurgii. Dzięki jego wiedzy w diagnostyce i leczeniu operacyjnym zaczęto stosować nowe wartości poznawcze i praktyczne.

Profesor Podgórski to były dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego. Jest wieloletnim pracownikiem naukowym i akademickim, generałem brygady Wojska Polskiego. Doświadczenie zdobywał w najlepszych zagranicznych ośrodkach. Od 18 października 2017 roku prowadzi konsultacje dla pacjentów Kliniki Enel-Sport.

– Do tej pory pacjenci mogli skorzystać z jego doświadczenia w Szpitalu Centrum Enel-Med, gdzie od wielu lat przeprowadzał między innymi zabiegi operacyjnego leczenia dyskopatii kręgosłupa. To dla nas ogromny powód do dumy, że profesor zdecydował się dołączyć do grona naszych specjalistów. Możliwość współpracy z profesorem Janem Podgórskim będzie dla nas ogromnym wyróżnieniem – mówi dr n. med. Jacek Jaroszewski, kierownik medyczny Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji Enel-Sport, lekarz Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Enel-Sport działa w Warszawie przy ulicy Łazienkowskiej 3. Należąca do Grupy Enel-Med placówka oferuje usługi z zakresu ortopedii, rehabilitacji i medycyny sportowej dorosłych, dzieci i młodzieży. Zespół medyczny Enel-Sport tworzą wybitni specjaliści z całej Polski: lekarze, rehabilitanci i operatorzy, specjaliści cenieni w kraju i zagranicą.

Placówki Enel-Sport znajdują się w Warszawie przy ulicy Łazienkowskiej 3 oraz Myśliwieckiej 4a, a także w Łodzi w Manufakturze (ulica Drewnowska 58).