Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Finansowanie

Dent-a-Medical: umowa dystrybucyjna na Ukrainie

Spółka Dent-a-Medical S.A. poinformowała, że złożyła pierwsze zamówienia na dostawę produktów stomatologicznych. Wartość zamówień, które będą realizowane w II kwartale 2017 roku, wyniesie 1,8 mln zł netto.

Więcej »

Telemedycyna Polska: wzrost przychodów w marcu 2017

Telemedycyna Polska osiągnęła w marcu 2017 roku skonsolidowane przychody ze sprzedaży  o wartości 470,1 tysiąca złotych, co oznacza wzrost o 16,2 procenta w stosunku do przychodów z marca 2016 roku.

Więcej »

Polmed: usługi dla Grupy Energa

Spółka Polmed S.A. prowadząca sieć placówek ambulatoryjnych, będzie świadczyła usługi medyczne na rzecz pracowników Grupy Energa oraz ich rodzin. Polmed będzie świadczyć te usługi jako podwykonawca Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych.

Więcej »

Rok 2016 dobry dla Grupy Enel-Med

Adam Rozwadowski,
prezes zarządu
Centrum Medyczne Enel-Med


Rok 2016 był dobrym rokiem dla Grupy Enel-Med zarówno pod względem wzrostu przychodów, jak i zrealizowanych działań inwestycyjnych ogłoszonych w strategii rozwoju na lata 2014-2016.

Więcej »

Warszawa: Osteomedis współpracuje z ubezpieczycielami

Centrum Rehabilitacji Osteomedis z Warszawy rozpoczęło współpracę z firmami ubezpieczeniowymi: Compensa, Inter Polska i  Allanz. Od roku współpracuje także z TU Zdrowia. Placówka oferuje kompleksową rehabilitację zarówno sportowców jak i osób niezwiązanych ze sportem. 

Więcej »

GNS: więcej operacji zaćmy we Wschowie i Kostrzynie

Nowe Szpitale we Wschowie i w Kostrzynie otrzymały dodatkowe środki z Narodowego Funduszu Zdrowia na leczenie zaćmy. Łącznie obie placówki otrzymały od NFZ 360 tys. zł więcej na leczenie pacjentów z tą chorobą. To oznacza około 160 operacji więcej niż pierwotnie planowano. 

Więcej »

Polmed: wzrost przychodów w roku 2016

Rok 2016 był dla spółki Polmed kolejnym rokiem wzrostu przychodów. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży miały wartość 92 054 tys. zł i były wyższe o 26 procent w stosunku do przychodów z roku 2015. Udział środków z NFZ w przychodach zmniejszył się do 20 procent.

Więcej »

Voxel: spadek przychodów i zysków w roku 2016

Grupa Kapitałowa Voxel osiągnęła w roku 2016 przychody ze sprzedaży w wysokości 120 633 tys. zł, co oznacza spadek o 9 procent w stosunku do roku 2015. Wzrost przychodów odnotowały: Voxel (o około 7,7 procenta) oraz CDO (o około 7,5 procenta). Niższe przychody zanotowała spółka Alteris z powodu spadku liczby inwestycji w sektorze ochrony zdrowia.

Więcej »

Łódź: 30 mln zł od funduszu WinVentures dla sieci Blue Medica

Łódzka sieć placówek Blue Medica, po kilkumiesięcznych negocjacjach otrzymała dofinansowanie z funduszu WinVentures. Prawie 30 mln zł zostanie przeznaczone na przejęcie kilkudziesięciu przychodni w województwach: łódzkim i mazowieckim.

Więcej »

GNS: dodatkowy kontrakt z NFZ dla szpitala w Kostrzynie

Nowy Szpital w Kostrzynie nad Odrą otrzymał dodatkowe środki z Narodowego Funduszu Zdrowia na leczenie zaćmy. Zwiększenie kontraktu o 288 tys. zł pozwoli zoperować dodatkowo 112 pacjentów chorujących na zaćmę. 

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »