Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Finansowanie

Warszawa: Mokotowskie CM współpracuje z PZU

Szpital św. Elżbiety – Mokotowskie Centrum Medyczne nawiązał współpracę z PZU i przyjmuje obecnie pacjentów w ramach ubezpieczenia PZU Zdrowie. Placówka oferuje tylko usługi komercyjne.

Więcej »

Telemedycyna Polska: spadek przychodów w czerwcu 2017

Grupa Telemedycyna Polska poinformowała o osiągnięciu w czerwcu 2017 roku skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży w wysokości 424,3 tys. zł, co oznacza spadek o 4,6 procenta w porównaniu do czerwca 2016 roku.

Więcej »

Genomed: umowa z Instytutem Chemii Bioorganicznej PAN

Genomed S.A. 13 lipca 2017 roku podpisał umowę z Instytutem Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk w Poznaniu, której przedmiotem jest sukcesywne świadczenie przez spółkę usług sekwencjonowania bibliotek RNA metodą sekwencjonowania nowej generacji (ang. NGS) oraz analizy bioinformatycznej uzyskanych danych.

Więcej »

CZ Tuchów: nowy rodzaj świadczeń w opiece domowej

Centrum Zdrowia Tuchów rozpoczęło realizację świadczeń w zakresie pielęgniarskiej opieki długoterminowej. Obejmują one opiekę nad przewlekle i somatycznie chorymi przebywającymi w domach, którzy nie są zdolni do samopielęgnacji. Centrum posiada kontrakt z NFZ na te usługi od 1 lipca 2017 do 31 grudnia 2017.

Więcej »

Warszawa: kontrakt na stomatologię dla Akcemed

Akademickie Centrum Medyczne z Warszawy od 1 lipca 2017 rok posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na leczenie stomatologiczne. Kontrakt dotyczy świadczeń ogólnostomatologicznych.

Więcej »

NFZ w roku 2018 wyda ponad 77 mld zł na świadczenia zdrowotne

Według planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia prognozowane nakłady na koszty świadczeń opieki zdrowotnej wyniosą w roku 2018 78 582 654 tys. zł, w tym w oddziałach wojewódzkich Funduszu 77 509 265 tys. zł.

Więcej »

GNS: Nowy Szpital we Wschowie wygrał konkurs NFZ

Od 1 lipca 2017 roku nocna i świąteczna pomoc lekarska dla mieszkańców powiatu górowskiego w Górze (województwo dolnośląskie) jest obsługiwana przez Nowy Szpital we Wschowie (województwo lubuskie).  Szpital we Wschowie znalazł się wśród placówek I stopnia w tworzonej sieci szpitali.

Więcej »

Lecznica Certus czeka na konkurs na świadczenia

Prywatna Lecznica Certus z Poznania nie znalazła się w opublikowanej 27 czerwca 2017 roku sieci szpitali. Placówka podkreśla, że skupia się na realizacji umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, która obowiązuje do końca września 2017 roku i liczy na konkursy, które ogłosi NFZ.

Więcej »

Centrum Zdrowia Tuchów poza siecią szpitali

Centrum Zdrowia Tuchów nie znalazło się na liście placówek zakwalifikowanych do sieci, a powodem takiej decyzji był fakt, że funkcjonująca  w tym szpitalu izba przyjęć nie posiada kontraktu z NFZ na realizowane świadczenie.

Więcej »

Radomskie Centrum Onkologii: poradnia w ramach NFZ

Od 1 lipca 2017 Radomskie Centrum Onkologii rozszerzyło działalność o świadczenia poradni onkologicznej w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Poradnia świadczy usługi w zakresie diagnostyki onkologicznej oraz oferuje świadczenia pierwszorazowe (TK, MR, USG, endoskopia, gastroskopia, kolonoskopia, bronchoskopia).

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »