Gdynia: niższy kontakt z NFZ dla CM Dąbrowa-Dąbrówka

0
407


Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka od października 2017 roku wykonuje zabiegi w trybie jednego dnia wyłącznie w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Placówka poinformowała także o zmniejszeniu wartości umowy z NFZ na te świadczenia.

Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka oferuje usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, konsultacje specjalistyczne, badania diagnostyczne (laboratoryjne i obrazowe), rehabilitację oraz zabiegi chirurgii jednego dnia w zakresie chirurgii, ginekologii, laryngologii, ortopedii, urologii, a także zabiegi okulistyczne. Centrum prowadzi także pracownię rezonansu magnetycznego.

Usługi placówki są zarówno komercyjne jak i finansowane w ramach kontraktu z NFZ. Centrum współpracuje także z ubezpieczycielami – Allianz, Medica Assistance, Magic Medical i SKOK Ubezpieczenia.

Centrum mieści się przy ulicy Sojowej w Gdyni, pod numerami – 22, 24 i 33 c. Placówkę prowadzi spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, której prezesem jest Andrzej Chrostowski, a członkami zarządu – Adam Kubiak i Irena Rein.