Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Gdynia: nowy partner medyczny centrum evi-Med

2017-12-24

Centrum Medyczne evi-Med z Gdyni rozpoczęło współpracę nowym partnerem medycznym - HMS Assistance. W ramach współpracy Centrum oferuje świadczenia medyczne dla klientów HMS.

HMS Assistance Spółka Akcyjna została powołana w październiku 2017 roku i reprezentuje w Polsce międzynarodową grupę działającą na rynku usług assistance. Polska spółka stała się obok Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz Kanady czwartą filią koncernu na świecie.

Celem działalności nowej spółki w Polsce jest zapewnienie międzynarodowym klientom HMS Assistance profesjonalnego serwisu 24h na dobę, przez cały rok, niezależnie od miejsca ich pobytu.

Biuro HMS Assistance powstało w Gdyni, tutaj także działa centrum operacyjne wraz z infolinią.

W Polsce firma koncentruje swoje działania w dwóch głównych obszarach: zdrowie i szkolenia. HMS Assistance to kompleksowa obsługa wszelkich zdarzeń zdrowotnych, zarówno w razie nagłego zachorowania, planowego leczenia, działań profilaktycznych jak i organizacji świadczeń z zakresu medycyny pracy.

Centrum medyczne evi-Med działa od 1992 roku. Prowadzi trzy placówki w Gdyni - przy ulicy Bp. Dominika 8-14 i 16-22 oraz Świętojańskiej 141. Oferuje kompleksową opiekę zdrowotną: konsultacje lekarzy pierwszego kontaktu, lekarzy specjalistów (między innymi psychologa, chirurga, androloga), badania diagnostyczne, rehabilitację, stomatologię, szczepienia oraz medycynę pracy.

Placówki świadczą usługi osobom prywatnym oraz klientom korporacyjnym. Współpracują z centrami medycznymi, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz realizują kontrakt z NFZ.

Placówki świadczą usługi medyczne dla kilkudziesięciu tysięcy pacjentów, współpracują z ponad 600 firmami w zakresie medycyny pracy.
 

Komentarz

Koszty opieki zdrowotnej będą rosły

Artur Białkowski, Wiceprezes Zarządu Medicover Polska

Dostęp do świadczeń szpitalnych i skrócenie kolejek – to tematy, które zdominowały  debatę publiczną w sektorze ochrony zdrowia w 2017 roku. Największą zmianę w tym zakresie przyniosła z pewnością tzw. ustawa o sieci szpitali. Jednak na realne efekty wprowadzenia przepisów będziemy musieli zaczekać. 

Więcej »

Wydatki na zdrowie to najlepsza inwestycja

Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego Enel-Med

Ostatnio stało się modne hasło, że wydatki na opiekę medyczną to jest najlepiej zrealizowana inwestycja. W skali mikro widać to od dawna w firmach, gdzie świadomi menadżerowie zapewniają pracownikom dodatkową opiekę medyczną w postaci systemu abonamentowego lub dodatkowych ubezpieczeń. 

Więcej »

Zmianie musi uleć perspektywa, z której patrzymy na służbę zdrowia

Szymon Jankowski, dyrektor kliniki Medi Raj z Gorzowa Wielkopolskiego

Protestujący lekarze twierdzą, że jeśli dołożymy środków do systemu ochrony zdrowia to poprawi się od razu sytuacja i pacjentów, i lekarzy. Nic bardziej mylnego. W obecnym modelu ochrony zdrowia możemy łożyć nawet 30 procent PKB na służbę zdrowia a i tak dla pacjenta nic się nie zmieni.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »