Gdynia: powstała placówka HMS Clinic

0
1222

W Gdyni otwarta została nowa placówka medyczna prowadzona przez spółkę HMS Assistance, działającą od października 2017 roku na polskim rynku. HMS reprezentuje międzynarodową grupę oferującą usługi assistance.

Placówka powstała na bazie Centrum Ortopedii, Rehabilitacji i Masażu Ligamentum, które zmieniło właściciela i funkcjonuje pod nową nazwą – HMS Clinic.

Oferta usług placówki została poszerzona o nowe specjalizacje lekarskie, między innymi o kardiologie, urologię, laryngologię czy neurologię, a gabinety zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt USG. Otwarty został także punkt pobrań materiału do badań laboratoryjnych. Kluczowym aspektem działalności przychodni jest medycyna pracy, w tym medycyna morska, ukierunkowana na badania i profilaktykę ludzi morza.

Przychodnia oferuje także świadczenia w zakresie rehabilitacji, dostępny jest rezonans magnetyczny MBST, umożliwiający leczenie chorób narządu ruchu.

Placówka mieści się przy ulicy Pułaskiego 6 w Gdyni. Działa od stycznia 2018, oficjalne otwarcie odbyło się 26 marca 2018. Placówkę tworzy osiem gabinetów lekarskich.

W planach jest dalszy rozwój usług oraz doposażenie w sprzęt specjalistyczny.