Gdynia: rabat na usługi w CM Medica

0
387

Centrum Medyczne Medica z Gdyni wprowadziło 10-procentowy rabat na wszystkie swoje usługi, oferowane w soboty. Rabat dotyczy konsultacji lekarskich, badań laboratoryjnych oraz badań diagnostyki obrazowej.

Centrum Medyczne Medica oferuje konsultacje specjalistyczne i diagnostykę, realizuje całodobowo wizyty wyjazdowe lekarskie i pielęgniarskie. Świadczy usługi w zakresie medycyny pracy.

W placówce działa certyfikowane Centrum Medycyny Podróży. W ramach współpracy z armatorem prowadzony jest monitoring daty ważności międzynarodowego świadectwa zdrowia marynarza. Wszystkie badania i konsultacje specjalistyczne realizowane są w jednolitym standardzie w Centrum Medycznym Medica lub organizowane w wybranych placówkach partnerskich na terenie kraju. Świadczenia Centrum są komercyjne.

Placówka korzysta z najnowocześniejszych technologii, oferując alternatywne formy konsultacji lekarskich – wideokonsultacje, podczas których, za pośrednictwem Indywidualnego Konta Zdrowotnego istnieje możliwość uzyskania porady lekarskiej lub interpretacji wyników badań online,  bez konieczności wychodzenia z domu.

Placówka działa od ponad 10-ciu lat. Zajmuje pomieszczenia przy ulicy Starowiejskiej 45 w Gdyni. Jest prowadzona przez Medica Assistance, która świadczy usługi medyczne dla klientów indywidualnych i korporacyjnych w ramach partnerstwa z placówkami medycznymi, indywidualnymi praktykami lekarskimi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi.