Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Inwestycje

Łódź: bezpłatne konsultacje dla seniorów w Szpitalu Bonifratrów

Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Bożego w Łodzi wprowadził do zakresu swoich usług bezpłatne konsultacje dietetyczne dla seniorów. Z konsultacji mogą skorzystać osoby po 60-tym roku życia.

Więcej »

Affidea realizatorem kampanii profilaktycznej Movember

Spółka Affidea bierze udział w corocznej kampanii profilaktycznej Movember. W ramach kampanii realizowane będą bezpłatne badania USG jąder dla mężczyzn, zachęcające panów do oswojenia się z tym badaniem oraz do wyrobienia nawyków dbania o zdrowie.

Więcej »

Laboratoria Bruss: nowe placówki

Laboratoria Medyczne Bruss zapowiadają otwarcie na początku listopada 2017 roku nowych punktów pobrań. Placówki będą się mieściły w Rumii oraz w Bojanie -  w miejscowościach położonych w powiecie wejherowskim.

Więcej »

Olsztyn: nowy punkt pobrań Vitalabo

Laboratoria Medyczne Vitalabo otworzyły 23 października 2017 roku nowy punkt pobrań w Olsztynie. Punkt działa przy ulicy Księdza Jana Hanowskiego 9/52, na parterze bloku  mieszkalnego, na osiedlu Jaroty.

Więcej »

EMC: nowoczesny sprzęt w szpitalu w Piasecznie

Szpital św. Anny w Piasecznie, należący do Grupy EMC, wzbogacił się o ultranowoczesny laser holmowy firmy Lumenis o najwyższej  mocy 120 W. To jedyny taki sprzęt w Polsce. Stosowany jest w urologii, między innymi w leczeniu kamicy nerkowej.

Więcej »

Klinika z Czech partnerem Dolnośląskiego Centrum Ginekologii

Dolnośląskie Centrum Ginekologii z Wrocławia zyskało nowego partnera – czeską placówkę GynCentrum Ostrava. Jest to nowoczesna klinika specjalizująca się w diagnostyce i leczeniu niepłodności już od 1993 roku.

Więcej »

Suchy Bór: ośrodek rehabilitacji leczniczej na sprzedaż

Stobrawskie Centrum Medyczne z siedzibą w Kup (województwo opolskie) sprzedaje ośrodek rehabilitacji leczniczej w Suchym Borze. Wartość ośrodka wynosi ponad 1,5 mln zł. 

Więcej »

CKR partnerem Ogólnopolskiej Karty Seniora

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji z Konstancina-Jeziornej zostało lokalnym partnerem Ogólnopolskiej Karty Seniora. Dla posiadaczy Karty Centrum przygotowało specjalną ofertę, polegającą na 20-procentowym rabacie na usługi rehabilitacyjne.

Więcej »

Neuca współpracuje z młodymi firmami z rynku medycznego

Grupa Neuca buduje platformę do współpracy z młodymi, rozwijającymi się firmami. W ramach tej inicjatywy 12 start –upów  z całej Polski wzięło udział w organizowanym przez spółkę w Toruniu NEUkubator Healthcare Lab. 

Więcej »

Nowy Sącz: nowa placówka Intercard

19 października 2017 roku rozpoczyna działalność nowa placówka Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii Intercard w Nowym Sączu. Placówka powstała w nowym trzypiętrowym budynku zlokalizowanym przy ulicy Kilińskiego. Koszt inwestycji wyniósł 20  mln zł.

Więcej »

Komentarz

Pracodawcy RP: szpitale prywatne obawiają się o swój los

Projekt zmiany tegorocznego planu finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia  przewiduje zwrot za tzw. nadwykonania placówek medycznych. Tymczasem plan na rok 2018 wciąż pozostaje nieuchwalony - alarmują Pracodawcy RP.

Więcej »

Forum Ochrony Zdrowia w Krynicy dobrym miejscem do dialogu

Anna Rulkiewicz, prezes Pracodawców Medycyny Prywatnej

Forum Ochrony Zdrowia, będące częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdroju, to od lat ważne miejsce dyskusji o polskim systemie ochrony zdrowia i jego przyszłości. Potwierdziła to tegoroczna sesja inauguracyjna, która stała się okazją do podsumowania efektów FOZ na przestrzeni lat. 

Więcej »

Forum Medycyny Laboratoryjnej: raport NIK zgodny z postulatami

Działające przy stowarzyszeniu Pracodawców RP Forum Medycyny Laboratoryjnej, zrzeszające największe polskie medyczne laboratoria diagnostyczne, z zadowoleniem przyjęło raport Najwyższej Izby Kontroli. Wiele zawartych w nim postulatów jest zgodne ze stanowiskiem i poglądami głoszonymi przez Forum, w szczególności dotyczącymi nadzoru nad jakością badań oraz trudności kadrowych.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »