Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Wydarzenia

Kraków: Centrum Amethyst szkoli lekarzy-rezydentów

Pięciu lekarzy-rezydentów przygotowuje się w Centrum Radioterapii Amethyst w Krakowie do specjalizacji. Centrum jest w tej chwili jedynym niepublicznym ośrodkiem z możliwością   kształcenia podyplomowego lekarzy.   

Więcej »

Fundacja Medicover nagrodzona

Fundacja Medicover została uhonorowana prestiżowymi nagrodami w konkursie, który wyróżnia firmy i instytucje odpowiedzialne społecznie - „The International CSR Excellence Awards 2017”. Program PoZdro! otrzymał trzeci najwyższy wynik ze wszystkich 240 zgłoszeń z całego świata.

Więcej »

EMC: nowy program pomocy osobom starszym i opiekunom

W Katowicach ruszył program Smartopieka, dzięki któremu osoby opiekujące się seniorami mogą otrzymać realną pomoc w codziennych obowiązkach. Program realizowany jest przy współpracy Szpitala Geriatrycznego, należącego do sieci EMC.

Więcej »

EMC: książki dla dzieci w Szpitalu Mikulicz w Świebodzicach

Do Szpitala Mikulicz w Świebodzicach, należącego do Grupy EMC, trafiły bajki, powieści i książeczki edukacyjne przeznaczone dla małych pacjentów placówki. Szpital otrzymał książki w ramach cyklicznej akcji charytatywnej fundacji Zaczytani.

Więcej »

Tomma: Portal Pacjenta we wszystkich pracowniach diagnostyki obrazowej

Od 13 lipca 2017 roku pacjenci placówek Tomma Diagnostyka Obrazowa mogą korzystać z dodatkowych funkcjonalności, które oferuje Portal Pacjenta.

Więcej »

Centrum Promocji Zdrowia zaprasza firmy do realizacji projektów NPZ

Krajowe Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy, będące komórką organizacyjną Instytutu Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera w Łodzi, realizuje dwa ogólnopolskie projekty w ramach Narodowego Programu Zdrowia, finansowane z budżetu państwa.

Więcej »

Światowej sławy chirurg ponownie w Szpitalu Lux Med

W warszawskim szpitalu Grupy Lux Med po raz kolejny odbędą się konsultacje ze światowej sławy chirurgiem profesorem Mario Rossello, który specjalizuje się w urazach, deformacjach oraz wadach wrodzonych ręki.

Więcej »

Warszawa: nowatorska operacja w CM Gamma

W Centrum Medycznym Gamma w Warszawie przeprowadzono nowatorską operację łokcia z zastosowaniem zewnętrznego stabilizatora. Podczas zabiegu po raz pierwszy w Polsce wykorzystano dystraktor w stawie łokciowym, który pozwolił rehabilitować chorą rękę natychmiast po operacji.

Więcej »

Enel-Med: najlepszy pracodawca spośród sieci medycznych w Polsce

Już po raz czwarty Grupa Enel-Med zajęła wysoką pozycję w rankingu publikowanym przez Universum. To najwyższe miejsce w kategorii najlepszych pracodawców ze wszystkich sieci medycznych w Polsce.

Więcej »

Invicta na kongresie i targach ESHRE w Genewie

Specjaliści z Klinik Leczenia Niepłodności i Laboratorium Genetycznego Invicta wzięli udział w 33. Kongresie Europejskiego Towarzystwa Rozrodu Człowieka i Embriologii (ESHRE).  Odbywał się on od 2 do 5 lipca 2017 roku w Genewie, w Szwajcarii, a wzięło w nim udział ponad 10 000 ekspertów z całego świata.

Więcej »

Komentarz

Tomasz Wachnicki: ważne są standardy opieki długoterminowej

Moje zaangażowanie w prace związku postrzegam jako szansę na zwrócenie uwagi na wielkie znaczenie, jakim jest dobrze zorganizowana długoterminowa opieka nad pacjentami, w szczególności domowa – mówi Tomasz Wachnicki, nowy członek zarządu Pracodawców Medycyny Prywatnej, członek zarządu Air Liquid Polska. 

Więcej »

Nie ma możliwości realizowania odpłatnych świadczeń przez podmioty publiczne

Adam Rozwadowski, prezes Centrum Medycznego Enel-Med

Z Konstytucji RP wynika, że nie ma możliwości realizowania odpłatnych świadczeń medycznych przez podmioty publiczne, zarówno samodzielne publiczne zakłady opieki zdrowotnej, jak również przekształcone w jednoosobowe spółki skarbu państwa. 

Więcej »

Eksperyment na żywym organizmie rusza 1 października 2017 roku

Andrzej Mądrala, Wiceprezydent Pracodawców RP

Sejm RP, przy sprzeciwie całej opozycji, zdecydował o przyjęciu nowelizacji ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, która wprowadza tzw. sieć szpitali w Polsce. To kolejny przykład przyjmowania ustaw bez głębszej refleksji nad jej skutkami . 

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »