Panel logowania

» Zapomniałeś/aś hasła?

Kontakt

Pracodawcy Medycyny Prywatnej

03-826 Warszawa
ul. Chodakowska 24 lok. 11
NIP: 521-333-80-33
biuro@medycynaprywatna.pl

Numer konta bankowego:
60 1750 0012 0000 0000 2668 9252

O związku

Organizacja Pracodawcy Medycyny Prywatnej zrzesza prywatnych świadczeniodawców usług medycznych, wśród których znajdują się liderzy rynku pracowniczych programów zdrowotnych, spółki giełdowe oraz lokalni pracodawcy ochrony zdrowia, stanowiący ważne ogniwo w systemie zdrowia publicznego.

Więcej »

Wydarzenia

Lux Med nagrodzony Wektorem za 25 lat działalności

Lux Med został laureatem prestiżowej nagrody Pracodawców RP - Wektora 2017. Spółka została nagrodzona za 25 lat działalności opartej na założeniu, że w leczeniu dobro pacjenta ma priorytet oraz udowodnienie, że inwestycja w jakość leczenia to inwestycja opłacalna dla wszystkich.

Więcej »

Prezes BetaMed Menedżerem Roku w Ochronie Zdrowia

Prezes Centrum Medycznego BetaMed z Katowic, Beata Drzazga została Menedżerem Roku 2017 w Ochronie Zdrowia, w kategorii -  placówki prywatne. BetaMed to największa firma medyczna w Polsce świadcząca usługi pielęgniarskie w domu pacjenta. 

Więcej »

Medicover oferuje mobilne badania KTG

Centrum Medicover, działające w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 96, rozpoczęło realizację pilotażowego projektu dotyczącego mobilnych badań KTG. Badania są bezpłatne. Mobilne KTG to zdalna opieka dostępna dla przyszłych mam oczekujących na narodziny dziecka, dostępna już od 36 tygodnia ciąży. 

Więcej »

Grupa Lux Med ponownie Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Grupa Lux Med ponownie została Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Największa polska sieć medyczna nadal będzie zapewniać kompleksową opiekę medyczną polskim sportowcom. Umowa została podpisana na kolejne cztery i pół roku. 

Więcej »

Carolina Medical Center podsumowała dorobek naukowy

Zespół składający się z lekarzy ortopedów, radiologów, a także fizjoterapeutów i studentów, należących do Koła Naukowego przy Carolina Medical Center, w roku 2017 zgłosił 24 prowadzone równolegle projekty naukowe. 

Więcej »

ECZ Otwock nagrodzony w plebiscycie Onkologiczna TOP Dziesiątka 2017

Szpital Europejskie Centrum Zdrowia w Otwocku znalazł się wśród laureatów plebiscytu organizowanego przez redakcję portalu onkologicznego zwrotnikraka.pl, w którym wyróżniono najcenniejsze i najciekawsze projekty, inicjatywy oraz trendy związane z tematyką onkologiczną.

Więcej »

Rzeszów: ponad 4 tysiące dzieci urodziło się w szpitalu Pro-Familia

W Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia z Rzeszowa w roku 2017 urodziło się 4224 dzieci. 620 dzieci w stanach zagrożenia życia - głównie wcześniaków – było hospitalizowanych na oddziale neonatologicznym z intensywną opieką medyczną.

Więcej »

Miedziowe Centrum Zdrowia w gronie najbezpieczniejszych szpitali

Miedziowe Centrum Zdrowia  po raz kolejny znalazło się w gronie laureatów Rankingu Bezpieczny Szpital Przyszłości. Placówka zajęła ósme miejsce w Polsce wśród szpitali zabiegowych, wielospecjalistycznych i onkologicznych oraz drugie miejsce na Dolnym Śląsku.

Więcej »

Pro-Familia na drugim miejscu w rankingu najlepszych szpitali

Szpital Specjalistyczny Pro-Familia z Rzeszowa zajął drugie miejsce w tegorocznym ogólnopolskim rankingu "Bezpieczny Szpital Przyszłości”. Placówka po raz kolejny uzyskała też tytuł najbezpieczniejszej placówki w regionie podkarpackim.

Więcej »

Kraków: wyróżnienie dla Szpitala Bonifratrów

Szpital Zakonu Bonifratrów z Krakowa został wyróżniony certyfikatami „Czyste Zdrowie” przyznawanymi przez Fundację Nieskończone Możliwości. Certyfikaty otrzymały dwa oddziały: diagnostyczno-leczniczy oraz chirurgii ogólnej i onkologicznej.

Więcej »

Komentarz

Koszty opieki zdrowotnej będą rosły

Artur Białkowski, Wiceprezes Zarządu Medicover Polska

Dostęp do świadczeń szpitalnych i skrócenie kolejek – to tematy, które zdominowały  debatę publiczną w sektorze ochrony zdrowia w 2017 roku. Największą zmianę w tym zakresie przyniosła z pewnością tzw. ustawa o sieci szpitali. Jednak na realne efekty wprowadzenia przepisów będziemy musieli zaczekać. 

Więcej »

Wydatki na zdrowie to najlepsza inwestycja

Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego Enel-Med

Ostatnio stało się modne hasło, że wydatki na opiekę medyczną to jest najlepiej zrealizowana inwestycja. W skali mikro widać to od dawna w firmach, gdzie świadomi menadżerowie zapewniają pracownikom dodatkową opiekę medyczną w postaci systemu abonamentowego lub dodatkowych ubezpieczeń. 

Więcej »

Zmianie musi uleć perspektywa, z której patrzymy na służbę zdrowia

Szymon Jankowski, dyrektor kliniki Medi Raj z Gorzowa Wielkopolskiego

Protestujący lekarze twierdzą, że jeśli dołożymy środków do systemu ochrony zdrowia to poprawi się od razu sytuacja i pacjentów, i lekarzy. Nic bardziej mylnego. W obecnym modelu ochrony zdrowia możemy łożyć nawet 30 procent PKB na służbę zdrowia a i tak dla pacjenta nic się nie zmieni.

Więcej »
Zobacz wszystkie komentarze »